Julian Alps Trail Run

Merhaba,

UTMB için taş veren yarışlardan bir tanesi olan Julian Alps Trail Run için 3 arkadaş Slovenya 'ya gittik ve yarışa katıldık. 25 K yarışı 1 tane taş veriyordu, biz de bu parkura kayıt olduk. Cumartesi olan yarışın hemen ertesi günü sabah yola çıkacağımız için 25 K 'ya yazıldık. Araba ile gittik, orada ev tuttuk, çevre ülke ve şehirleri de kapsam içine aldık. 2 Gün, yol hariç dolu dolu 4 gün yaşadık. Nasıl yaptık? Neler yedik? Nereleri gezdik? Hepsini 2 bölümlük vlog yaptım. Yarışa kadar olan kısmı bu sabah yayınladım. İyi seyirler.

26 Beğeni

Emeğinize sağlık, ayrıntılara ve anlatımınıza bayıldım. Resmen bir rehber olmuş :slight_smile:

3 Beğeni

Çok keyifliydi, ekonomi yorumları hele :))

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Herkes gidebilsin diye her türlü ayrıntıya yer vermeye çalıştım. Snickers ile de ekonomik karşılaştırmayı yapmaya çalıştım. :slight_smile:

2 Beğeni

Seveceğini biliyordum. Yeme içme bölümleri peki ?

2 Beğeni

Snickers önemli​:grin: uzun yarışlarda beslenmemin bir parçası hatta.

Abi avrupada lezzet turu beklerken menemen gördük :sweat_smile: Şakası bir yana bol tatlılı bir tur olmuş anlaşılan.
Bir gün beraber gidersek yarış sonrası 2 gün lezzet turu ekleriz mutlaka.

Eşek semer lafına bayıldım arkadaşın bir de.

diğer bölüm/bölümleri bekliyorum

3 Beğeni

Davut Hocam basit şeker ve koşu moduna geçti ama bizden 1 saat sonra geldi. Şakası bir yana, parkurda daha fazla vakit geçirmek için yavaş geldi. Parkur videosunda da görürsün, doğa muhteşem.

2 Beğeni

Baya videosunu seyrettim o parkurun, listemde yer alıyordu incelemiştim baya, ama sizin video hepsinden eğlenceli olacak eminim ki

2 Beğeni

Tekrar merhaba,

1. Bölümü de yayınladım. Parkuru neredeyse hiç kesmedim ve müzik eklemedim. İyi seyirler.
14 Beğeni

2024 Julian Alps katılmayı düşünen var mı?

2 Beğeni

Slovenya Alpleri gerçekten güzel ve görmeye değer. Sanırım rota karşısıdan daha alçaktan geçiyor ama gitmişken Triglav Milli Parkı’na da uğranabilir.

6 Beğeni