İznik Ultra 2022

Hepinize sonsuz teşekkürler

4 Beğeni

Yarış raporumdur.

12 Beğeni

Fatih Bey herkese ilham veren muthis bir yazi. uzun zamandir sakatliklarla bogusan bana da heyacan verdiniz. cok tesekkurler…

2 Beğeni

Foruma göz gezdiriyor ancak bir süredir aktif olmuyordum ancak Fatih bey’i tebrik etmeden geçemeyeceğim. Harika başarınız dışında duyguyu da son derece samimi bir şekilde geçirmiş ve gelecek için hayallerime tutunmama yardımcı oldunuz.

Girmişken ben de içimi dökeyim. İznik Ultra 2022 benim için de son derece anlamlı geçti. 10 yaşındaki oğlum dur bi fotoğraf video çekeyim aman oğlum benden uzaklaşma diye diye sanırım 4-5 dksını yememe ve henüz yeni bir koşucu olmasına rağmen 27 dk 5k yaparak aslen sosyal sorumluluk projesi olarak çıktığımız yolda sportif olarakta mutluluk verdi. Bu arada daha geniş bir yaş aralığına koşma imkanı veren Caner beye de özellikle teşekkür etmek istiyor seneye kalabalık bir fuar alanı beklediğimizi ilave etmek istiyorum.

4 Beğeni

İznik Ultra 2022’nin en uzun parkurunun Vlog’u hazır. Umarım izlerken keyif alırsınız. İyi seyirler…

Abone olmak isterseniz;
https://youtube.com/c/AlpileUltraHikayeler

25 Beğeni

Ben severek izledim bu vlog’u. Esprili bir dille akıcı bir video olmuş. Keşke parkurun son 20-30 kilometresinden daha çok kesit olsaydı dedim ama muhtemelen karanlık dolayısıyla olmadı.

3 Beğeni

Görece daha düz ve esprisi az bir kısım olduğu icin o bölümlerle izleyiciyi sıkmak istemedim. Teşekkürler Erhan

5 Beğeni

Sanırım tüm videolarınızı izlemişimdir. Çok eğleniyorum sizin videolarınızı izlerken. :v: koşmaya devam :slight_smile:

3 Beğeni

Çok teşekkürler Gokhan bey. O zaman koşmaya devam…

3 Beğeni

Nefis bir Ultra hikayesi. Bitirmenin her hali güzel ve alkışa layık. Ultra’ların haccı olarak görülen Utmb’de son bitiren kişi ödül seremonisinde madalya sahiplerinin ardından sahneye davet edilerek onurlandırılır diyerek sizi tekrar tebrik etmiş olayım.

6 Beğeni

Müşküle’de ayı yavrusu sulama kanalına düşmüş. Doğanın doğallığı.

Konusu şurada yıllar önce açılmış:

4 Beğeni

Ayı ve yılan hikayeleri hep ürkütücü olarak anlatılır. Oysa mucizedir karşılaşmak çok değerlidir. Hemen kimse ölmez. Milyarda bir ihtimaldir. Artvin dağlarında atmaca avcılığından bilirim. Dayım beni ayı ile korkuturdu. Onlar da ayni patika yolları kullanırdı. Geçişleri hışırtıdan duyulurdu. Bağırarak yürürdük ayılar da yolunu değiştirirdi. Onlar için en tehlikeli canlı biz insanlardık. Türkü çağırın ayı tahmin ettiğinizde.Korkuyu yıllarca anlatırsınız. Sevgilerimle CB

1 Beğeni