Intersport Maltepe antremanları

Merhaba Koşu sever arkadaşlar,
Koşuya yeni başlayan bir acemi olarak deneyimli arkadaşlara sormak istiyorum. Çarşamba günleri Intersport antremanlarının yapıldığı antremanlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Ne kadar sürüyor? Sadece çok tecrübeliler mi katılabiliyor? Tek bildiğim saat 8’de başlıyormuş. Soyunma odaları var mı? Siz nasıl gidiyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

1 Beğeni

Katılmadım ama çok denk geliyorum gördüğüm kadarıyla aktarayım. Her seviyede koşusu var .Tempo grupları oluşturuluyor Örneğin 400 mt 90 sn.kosacaklar 1 grup 100 sn kosacaklar 1 vb. Sonra hocaların o gün belirlediği tekrarlar yapılıyor. Maltepe atletizm pistinde soyunma odası var ancak kullanımı oldukça zahmetli. Bazen hakemler antrenman yapıyor oda anahtarı onlarda kalıyor diğer zamanlarda güvenlikten anahtar alıp kıyafet değişimi yapılabilir. Odalara eşya biraktirmiyorlar oysa uygun dolap var.Ben aracımla gidip aracımda kıyafet değiştirip eşyalarımı aracımda bırakıyorum. Dolmuşla gelen arkadaşlar pistin yanında yedek oyuncu sandalyeleri var çantalarını oraya bırakıyor. İntersport ta yarısı oraya yarısı aracına bırakıyor.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim Serdar! Senin gibi diğer deneyimli arkadaşların düşüncelerini ve deneyimlerini de ilgiyle okumak isterim. :thinking:

1 Beğeni

Forumda Intersport antremanları hakkında hiç bir fikri olan yok mu?

Intersport ile iletişime geçmeyi denediniz mi ?

Sosyal medya çok kullanmamakla birlikte dediğiniz gibi geçmişte 3 kere iletişime geçtim. 2’si grup içinde yazı paylaştım. Diğeri ise profesyonel koşuculardan birine direk mesaj yazdım. Grup paylaşımlarında alabildiğim tek cevap mekan, gün ve saat oldu. Sadece biri cevapta bir arkadaş gece mesaimin olduğu zamanlarda gündüz hazır gittiğini belirtmişti. Direk mesaj attığım koşucu ise geri dönüş yapmadı. Yüzeysel herkes yardımsever gözüküyor ama amatör yada yeni biri olduğunuz anlaşılınca kimse paylaşımcı olmuyor. Bir keresinde bir başka gruptan bu yüzden atıldım. Sorduğum soru ise sadece şuydu: Acaba giyinme,eşya bırakma konusunda ne önerirsiniz?

O şekilde düşünmeyin, direk intersport müşteri hizmetlerini aradınız mı diye sormak istemiştim.

Bunu belirttiğiniz için teşekkür ederim. Arayacağım.

Selamlar, Serdar yukarida gayet guzel bilgiler vermis. Benimki biraz tekrar gibi olacak ama antrenmanlara katilmak icin herhangi bir deneyim seviyesi gerekmiyor. Her antrenmanda yeni baslayan ve ilk defa gelen kisiler oluyor. Ilk gittiginizde Faruk ve Utkuer hocalara ilk kez geldiginizi soylerseniz size uygun bir antrenman onereceklerdir. Soyunma odalari var, esyalarinizi da pistin yaninda herkesin esyasini biraktigi bolume birakabilirsiniz. Bence cekinmenize gerek yok, rahat ve eglenceli bir ortam.

Teşekkürler aykutc,
Yazdıklarınla çok aydınlatıcı ve bir o kadar da motive edici oldun. Şahsen benim koşuda ve genel olarak sporda en büyük problemim moral/motivasyon diyebilirim. Çok ufak bir sakatlık aylarca koparabiliyor yada şuan boğuştuğum halluks valgus problemi güven kırıcı olabiliyor. Bunları aşabilmek için tek başıma antrenmanları azaltmam gerekiyor. Intersport çok cazip geldi. Bildiğim kadarıyla sadece Çarşamba günleri saat 20:00 olduğudur. Yanılıyor muyum? Ne kadar sürüyor antrenmanlar?

Evet normal antrenman saati Carsamba 20:00. Ozel durumlarda olabilecek degisikler icin FB grubuna katilip takip etmenizi oneririm. Antrenmanlar genelde 1.5 saat civari surer.

Çok teşekkürler.:+1: