Herkese Merhaba, Tanışma Yazımdır

Herkese Merhaba. İsmim Ömer. Ankaradayım.

Bir süredir bisiklet, koşu ve yüzme (Triatlon) ile bir fiil ilgileniyorum.

Bugün itibari ile, son katıldığım yarış 3 kasım 2019 tarihinde ki Antalya Ironman 70.3 olmakla birlikte yarışın tamamını 5.40 saat gibi kendim için başlangıç olarak hiç fena olmayan bir sürede bitirdim. 1 sene gibi bir sürede triatlon benim için ruhumu dinlendirdiğim bir yaşam alanı oldu.

Triatlona atlayışım bisiklet üzerinden oldu. Koşu ise en zayıf olduğum alan. Bu sebeple bilgiler araştırırken foruma denk geldim. Güzel bilgiler var. Kayıt olup hem kendi bilgilerimi paylaşmak hem de sizlerin bilgilerinden faydalanmak istedim.

Bunun dışında “Titreşimli Sporlar” https://www.titresimlisporlar.com/ adında basit bir vlogum var. Fırsat buldukça anı amaçlı videolar çekip upload ediyorum.

Tekrar herkese merhaba. Konularda görüşmek üzere. :slight_smile:

7 Beğeni

Merhaba hoşgeldiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ankara’da baya bir kişi olduk :slight_smile:

Foruma Hoşgeldiniz. Hep yüzmeyi öğrenmek istemişimdir. Ama bir türlü cesaret edemedim. Triatlon sporcusu olmak gerçekten büyük cesaret, benim gibiler içinse hayal galiba, başarılarının devamını dilerim… umarım sayısız kürsüler görür ve başarılar elde edersin.

Hoşbulduk. NE tarafta koşuyorsun? Belki de karşılaşıyoruzdur.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim. Tri zor ama bir o kadar da keyifli. Bir gün deneme imkanın olursa tavsiye ederim. Yüzme ile aran yoksa Duatlon konusunda da kendini deneyebilirsin. O da çok zevklidir. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben genelde akşamları 10’dan sonra Eryaman’da koşuyorum. Çrş ve pazar günleri de Ankarunning’in Ümitköy ve Eymir koşularına katılmaya çalışıyorum. Siz nerdesiniz?

Bu arada bi Angaralılar postu açmak farz oldu aslında :slight_smile:

Gop tarafındayım. Trailleri eymir ormanda, sabah erken koşularımı Lozan parkta, asfalt koşularımı ise eymir göl kenarında yapıyorum.