Giriş seviyesi koşu ve yürüyüş için f/p ayakkabı tavsiyesi

Belki genel olarak beton demişsinizdir.Örneğin Ankarada kaldırım asfalttan çok daha sert. Betona daha sağlıklı alternatif bulursunuz dilerim (tartan varda biz mi koşmadık desenşz yeridir​:slightly_smiling_face:)

Evin arkasında dere var, onun yanındaki yolun bi kısmı asfalt bir kısmı beton taşlardan ve çevresi ağaçlık. Trafikte koşmaktansa burada koşmayı tercih ettim. Tartan pist var ama biraz uzakta, yine de gidilebilir ama yürüyenlerle dolu ve ayrıca tartanda koşmak bana yorucu ve sıkıcı geldi biraz. Birkaç daha burada denerim yeni ayakkabıyla, sorun yaşarsam yine oraya giderim.

1 Beğeni

Tekrar merhaba. New Balance Fresh Foam siparişim geldi. Ayakkabı genel olarak çok rahat ve topuk ve orta kısmı tam sardı ama fileli uç kısım fazla gevşek geldi ve parmak uçlarımı biraz kaldırdığımda fileye baskı yapıyor; sanki bir süre sonra oradan delinecekmiş gibi. Başparmağımın ucu, tam filenin bitip uçtaki koruma kısmıyla birleştiği yere denk geliyor. Sırf bu olasılık yüzünden iade etmek mantıklı mı? Bu tür ucu fileli ayakkabılarla ilgili delinme şikayetleri çok okumuştum. Bunu iade edersem Nike Air Zoom 38 Shield alacağım.

Parmağımı kaldırmadığım ve kaldırdığım durumdaki görüntüler böyle.