Garmin Fenix 3 hakkında

Merhaba,ben de garmin fenix3 hr kullanıyorum…8.30 sürümü nereden indirdiniz?ben update ettim ama 4 olarak gösteriyor?link verebilirseniz memnun olurum…selamlar

8.30 normal Fenix3’ler için olan yazılım sürümü. Fenix3HR için 4.30 olacak herhalde son sürüm.

Herkese merhaba bayramdan önce Ankara’da garmin fenix 3 saat buldum türkiye distribitörü bayramda kapalı olduğu için gidemedim bayramdan sonra gittim saatin kendilerinden değil yurt dışından alındığını bu sebeplede sahibinin kimliğini bilmediklerini söylediler. Saatin sahibine ulaşmak istiyorum eğer saatin sahibi bu foruma üye ise bayramdan önce Ankara’da fenix 3 saat kaybeden kişinin bana ulaşmasını ve saatini benden almasını isterim. Saatin gerçek sahibi saatin seri numarasını bana söylediği taktirde saatini memnuniyetle teslim edicem. Umarım sahibi bu forumdandır ya da tanıdığınız birisidir.

5 Beğeni

Birde sizlere şunu sormak isterim bu saatin içinde mesaj bölümü varmıdır ? Saatin şarjı tamamen bittiği için mesaj bölümü varmı yok mu bilmiyorum hiç olmadı saati bir şekilde şarj edip belki mesaj bölümünden sahibine ulaşabilirim

saati bir şekilde şarj edebilirseniz, etkinliklerine bakıp ev veya iş çevresinde bir aktivite bulup arama alanını baya daraltabilirsiniz.

Teşekkür ederim verdiğiniz fikir için

Merhabalar, koşu bandında (indoor) %4 eğimli bir antreman yaptığımızda, bunu bu şekilde eğim girerek kaydetme şansımız var mıdır acaba?