Garmin Connect sitesi çöktü

valla normalde bende cesaret edemezdim.arada 1700-1800 lira fark olunca fazla da düşünmedim aslında…600-700 lira olsa yinede buradan alabilirdim.ama çok büyük fiyat farkı var.sonuçta 1 yıl türkiyede gaantisi var.diğer 1 yılda da sorun olursa zaten amazon.de den hallederiz diye düşünüyorum.amazon.de türk müşterilerine türk müşeti yetkilileri ile cevap veriyorlar.site üstünden bir şey sormak için beni telefonla arayın seçeneğine tıkladım anında arandım.hizmetleri çok güzel…ayrıca saati de çok beğendim.iwatctan sonra oldukça kullanışlı geldi.apple watcha göre eksileri var ama spor aktitive yönünden de apple watch garminin çok gerisinde.watcu satıp bunu aldım iyikide almışım.çok bğendim

amazon.de den ilk saatimi alırken buradaki fiyatının belki yarısına aldım, o derece ki belki de sistemlerinde fiyat güncellemeyi unutmuşlardı, aranıp saatin ellerinde olmadığı muadil göndermek istediklerini ilettiler, daha önce forumlarda şöyle bir şey okumuştum “müşteri memnuniyetine önem verdikleri için böyle bir taleple gelindiğinden vazgeçmeyin”, aynısını söyledim, saati Almanya’da bulamadılar Fransa’da bulup oradan Almanya’ya , sonra bana gelmişti.

valla ben artık uzunca bir süre elektronik eşya alamam herhalde :slight_smile: bu sene limitleri çok zorladım.bisiklet ve ekipmanları,telefon,saat derken epey harcama yaptım.uzunca bir süre artık elektronik ürünlerden uzak durum inşallah.ama 30 seneye yakın bir zamandır.teknoloji ile içe içe olunca da bunu uygulamak biraz zor oluyor. :slight_smile:

Arkadaşlar iyi günler.
Connect’teki antrenmanlarımı saate aktaramıyorum. Sizde bu sorunu yaşıyor musunuz?

bende bir şey sormak istiyorum.strava da yaptığımız aktivitelerin bilgilerinin altında bu aktivitilerin hangi cihazla yapıldığını yazıyordu.bu bendekiler kayboldu.yani eskiye dönük bütün aktivitilerimden de silindi.saatimi yeni açtığım bir strava hesaıbı hesabı ile de eşleştirdim.oraya da gelmiyor.sanırım connect ayarlarında bir şeyi kapattım ama bulamadım.bilen arkadaşlar varmı acaba

merhaba, sanırım aynı sorunu yaşıyoruz. ben de kendi oluşturduğum koşu antrenmanlarımı saate aktaramıyorum ancak connect uygulamasındaki takvimde görebiliyorum.
sanırım halen telefonlardaki uygulamalarda bir takım sorunlar devam ediyor.

1 Beğeni

Garmin Connect durum sayfasında web veya mobil uygulama ile antrenman (workouts) oluşturabilirsiniz ama cihazla henüz eşitlenmiyor diyor. Yakında düzelecektir.

Workouts can be created in Connect Web and Mobile but are currently not syncing to devices.

2 Beğeni

Kullanıcı ayarlarıyla ilgili olduğunu sanmıyorum. Benim Strava aktivitelerimde de daha önce cihaz adı yazarken şimdi yazmıyor.
Edit: Strava mobilde cihaz adı görünüyor.

evet sanırım strava web sayfasından bunu kaldırdı.kimsenin bilgisi görünmüyor artık

Fotoğraftan mı öyle görünüyor tam bilmem ama saat yapı itibarıyla büyük bir saat zaten ki, X serisi bir saat bariz büyük kalırdı kolunuza gibime geliyor.

perspektif den dolayı öyle aldatıcı görünüyor bileğime tam geliyor aslında

Kişinin aktivitesine tıkladığım zaman ben kullanılan saati görüyorum

düzelmiş.dün gitmişti.şuanda bende de geliyor.

1 Beğeni

Düzeltmişler sanıyorum. Garmin status “Online Workouts” gösteriyor. Benim bir antrenmanda yaptığım değişiklik saaatte görünür oldu.

3 Beğeni

İyi günler. Evet olmuş benim antrenmanımda saatte göründü. Teşekkür ederim.
:pray:

1 Beğeni

evet düzelmiş sonunda, bende de görünüyor.

tam düzelmemiş.bende bugün bir antreman denedim.saate attı.ama daha sonra başka bir etkinlik denedim saate geçmedi.şuanda hala biraz sıkıntı var bu konuda inşallah düzelir.sistemelri zaten tam performans çalışmıyor.

merhaba, fenix 6 pro nun ekranın ışığını açtığımda otomatik kapanıyordu.ama şuanda nerden değiştirdiysem ekranı açtıktan sonra kapatmazsam hep açık kalıyor bu ayarın otomatik olarak nereden kapandığını bilen varmı

@hakanergul merhaba,

1. İhtimal 4.adımı yapmış olabilirsiniz.
    Hold MENU.
    2 Select Power Manager > Battery Saver.
    3 Select Status to turn on the battery saver feature.
    4 Select Edit, and select an option:
    • Select Backlight to disable the automatic backlight.
    4.adimdaki disable kısmını enable yapmak için seçimi kaldırın.

İkinci ihtimal şu ayarlara bakabilirsiniz.
Changing the Backlight Settings
1 Hold MENU.
2 Select System > Backlight.
3 Select an option:
• Select During Activity.
• Select Not During Activity.
4 Select an option:
• Select Keys to turn on the backlight for key presses.
• Select Alerts to turn on the backlight for alerts.
• Select Gesture to turn on the backlight by raising and
turning your arm to look at your wrist.
• Select Timeout to set the length of time before the backlight turns off.
• Select Brightness to set the brightness level of the backlight.
Ama bununla ilgili değilmiş okuduğumda.Önceki yorumdaki çözer.Güzel bir kılavuz hazırlamışlar:)