Enerji jeli bulamıyorum

Merhaba, geçen sene olduğu gibi bu sene de Sis jeller stoklarda yok. Geçen sene maratonda mecburen Multipower jel kullandım. Sizler jel bulabiliyor musunuz?

1 Beğeni

Belki Antalya için telefon açabilirsin, “mağazada var mı?”…
Anasatıcıda yok. Amazon amerikada var ama abartî pahalıya geliyor.

Sis dışında başka jel kullanıp memnun olanlar veya sis jel bulabilenlerin yorumları nedir?

1 Beğeni

Sis jeli Runnerinn’de buldum, 150TL civari ptt kargo görünce şok oldum.Sırt çantasında hatırladığım kargo 70TL gibiydi, 95TL olmuş .Pandemi nedeni ile uçak taşımacılığı azalması nedeniyle taşımacılık fiyatları artmış olmalı.

1 Beğeni

Sis’e dün sayfasından mesaj yolladım. Henüz yanıt gelmedi.

1 Beğeni

Türkiye ye jel ,vitamin ,supplement vb. maddeleri doğrudan getirtemezsiniz. Izine tabidir.

5 Beğeni

Evet doğru, geçenlerde bir vitamin siparişi verdim, bilmiyordum. Doktor raporu istendi. Raporu mail ile gümrüğe gönderirseniz gelir, aksi taktirde geri gönderilir.

1 Beğeni

ben runnerinn den elektrolit getirttim takılmadı :thinking: sansa demek ki

1 Beğeni

Tesadüf olmuş. Belirtildiği gibi doktor raporu gerekli. Ticarî amaçlı gerekli ithalat işlemleri yapılarak getirtilebilir .Bireysel kullanımda durum bu.

2 Beğeni

Gu enerji jelleri Decathlon’da stoğa girmiş, bilginiz olsun.

https://www.decathlon.com.tr/gu-energy-gel-tuzlu-karamel-id_8539348.html

6 Beğeni

Teşekkür ederim. Runatolia’da maratonda kullanmak amacıyla isotonik, elektrolit katkılı karbonhidrat jelleri arıyorum. Şu an Migrosta satılan protein, enerji barlarından alıp kullanmayı düşünüyorum. Yarış fuar alanında jel bulabileceğimi de pek zannetmiyorum. Geçen sene sadece kafeinli olanlar kalmıştı.

2 Beğeni

Decathlon’dan temin ediyorum. Sis jellin muadilleri de var. Bilginiz olsun.

Merhaba, bir süredir ben de koşu için jel bulamıyorum, sizlerin son günlerde tedarik ettiği bir yer var mı? web sitesi vs.

1 Beğeni

Decathlon’da jel vardı en son gittiğimde ama bisiklet yarışlarına katılmadığım için almıyorum pek. Ne kadar iyidir, kötüdür bilmem tabi. Ben tatlarını beğeniyordum. :smiley:

Decathlon’un Optimum ve Nautilus şubelerinde jel yoktu. Sporcu suplementleri satan bir dükkana sordum, Türkiye’de jel kalmadı bulamazsınız dedi. Uzun süre satılmamış, stoktaki jellerin hep tarihleri geçmiş ve sonuçta yenileri sipariş edilmemiş veya başka türlü bir arz probleminden dolayı… Covid19’la alakalı bir durum olduğu muhakkak. Sonuç olarak jel bulmak zor.

Son gittiğim dükkandaki adam tarihi 3 ay kadar geçmiş birkaç jeli kelepir fiyata verdi. Bir adedini antrenmanda denerim, bir şey olacağını sanmıyorum. Kuru üzüm, muz vs. taşıyarak YM koşmak istemiyorum. Yarış esnasındaki standlarda olacak şeye bel bağlamak da istemiyorum.

2 Beğeni

yaklaşık 2 aydır bende arayış içindeyim. sis alırım diye denemediğim markalara da girmedim. artık onlarda bulunmuyor. yarışlar iptal olunca aracı firmalar getirmedi diye düşünüyorum. elektrolit alıp suya koyarak koşuda içeceğim. tarihi geçmiş ürün kullanmayın. sağlığınız daha önemli ayrıca yarış temposunda midenizi bozarsa durum daha kötü olur.

1 Beğeni

Neden jel ??? Ekmek arası peynir yiyin yanında çilek reçeli ben son yarı maratonda öyle yaptım 1.33 koştum tavsiye ederim :+1::+1:

2 Beğeni

https://www.pedalbisiklet.com/default.asp?git=9&urun=66492

Sirkecideymis, elinde var görünüyor, isterseniz stok/tarih teyit edin tabii.

EDIT: Bitirmişsiniz :slight_smile:

2 Beğeni