En uzun koşunuz ne kadardı?

Benim şimdilik 60K. Bu seneki ultralarda hayli geçeceğim ama yürümeden yapabildiğim en uzun koşu bu oldu. Çekmeköy 12 saatte ve İznik 130K var yakın zamanda planlar arasında, her ne kadar yürüyeceğime emin olsam da :smile: . Sizinkisi ne kadar ve ileriki ultralarda daha uzun hedefleriniz var mı?

1 Beğeni

Benim en uzun koşum 2014 İznik Ultra 130K’dı.Küçük bir talihsizlik yaşadım ve 115K’da yarışmadan çekilmek zorunda kalmıştım. Bu sene 2015 İznik Ultra 130K’da yarım kalan işimi tamamlayacağım inşallah :smile:.

9 Beğeni

Beraber tamamlayacağız Bülent, elimizden kaçmaz.

2 Beğeni

Benim en uzun koşum Haziran 2014’de Çekmeköy 24 saat yarışında 9 tur yaparak 135km olmuştu.

4 Beğeni

Benim en uzun koşum şimdilik 35 km. Ama ileride sanırım daha uzun mesafeleri kat edeceğim ya hadi hayırlısı.

3 Beğeni

Benim en uzun koşum yarı maraton. 2014’te Runtalya’da bu mesafeyi koştum. Yarı maratonun üzerine çıkmam diye düşünüyorum. Bakalım…

5 Beğeni

Darkside 8-Hour Run 2014, 90.3km.

6 Beğeni

Harika pace o mesafede bravo

3 ncu maraton denemesini yaptigim gun, mesafe az gelince 50 Km ye tamamlamistim :smile:

5 Beğeni

Ağustos 2014 te koştuğum UTMB 168 km. Mesafe ve zaman olarak en uzunu

9 Beğeni

Bitirdiğim en uzun mesafe 125km 7300m Trangrancanaria yarışı 29.5 saat sürdü.
Bitiremediğim tek yarış 162km’lik parkurunu 23. saat sonunda dizimdeki ödemden dolayı bıraktığım 126.km’de bıraktığım South Downs Way 100… 38km ve cut-off’a 7 saatim kalmasına rağmen. Pişman değilim :slight_smile:

4 Beğeni

Iznik ultra 80k en uzun mesafem. Bu sene 130k da sansimi deneyeceğim.

2 Beğeni

Süre: 23 saat 53 dakika (CCC 2013). Mesafe: 131km (İznik 2014)

5 Beğeni

Ben de en uzun koşuyu 6 günde Bandırma’dan Ankara’ya 455 K koşmuştum… Sene 2011 olabilir.

6 Beğeni

Frig Vadileri Ultra Maratonu 60 k

2 Beğeni

15 km. Avrasya2014’de koştum. Belki bozcaada’da yarı maraton koşarım. Runantalya (runanatolia) da 10 km koşacağım.
Daha geçen sene askerde 3km koşularıyla koşabildiğimi keşfettim. bir sene de 5 katına çıkmış mesafe demek ki seneye 75 km ye kadar çıkacağım. :smiley:

2 Beğeni

60k dan fazla koşmadım…ilk 60k The North Face Kapodokya Ultra Trail (60k),ikincisi ,uzun etap Run &Ride (20 Aralık) 60k koşusuydu.Kapodokya benim için ilginç bir deneyimdi.Uzunetap da ise; ilk 8.km den sonra sadece ben değil içinde bulunduğum 8 kişilik grup yanlış yöne saptık ve o yönde gitmekte uzunca bir süre ısrar ettik,ta ki Akut görevlileri bizi çevirene kadar…zinde ve coşkulu(!) bir şekilde koştuğumuz yanlış rotayı geri dönüp ,yanlış yöne saptığımız 8.km ye dönene kadar geçen süredeki moral bozukluğu çok fenaydı:) ilgili yazıları okudum…Kapadokya’da da uzunetaptaki gibi uzun soluklu olmasa da Zemi vadisinde Cecile ile kaybolma maceramız var :slight_smile: işaretleri kaçıracak kadar dalıyor muyum da kaçırıyorum ne yapıyorum ,umarım İznik te başıma gelmez !!!

4 Beğeni

Benim en uzun koşum 15.06.2014 tarihinde Kars’ta yapılan 47 km.lik ultra maratondu. Memleketim olmasına rağmen çok keyif almadan 4.15 dk da bitirmiştim.

2 Beğeni

Geçmiş olsun inşallah bu sene sorun yaşamazsınız.Çok özel değilse yaşadığınız sıkıntı neydi?Yeni katılımcılarada destek olmak adına.

Bende en fazla 38 km koştum.

1 Beğeni