Büyükada (takım) koşusu - 2021(?)

Sesil hanım ın harika fikri WA istanbul koşu grubundaydı. Buraya da yazıyorum ki belki daha fazla katılım olur, birden fazla Koşu Forum takımı çıkar?..

15 Mart Büyükada koşusunda takımlar da yarışabiliyor. 4x10k.
https://buyukadakosusu.com/index.php/kategoriler/

Serdar hoca da katılırsa harika olur tabii. :smiling_imp::sunglasses::checkered_flag:
(WA ta @Sesilsahin , @selcukokmen , @nikoniko.75 katılabileceklerini söylemişlerdi…)

Takım Kombinasyonu Kategori
4 Erkek Rüzgar
3 Erkek 1 Kadın Rüzgar
2 Erkek 2 Kadın Toprak
3 Kadın 1 Erkek Toprak
4 Kadın Güneş

Takım maratonunda yarışacak sporcular 10K parkurunu koşacaktır. Parkurun net uzunluğu 10.7 km’dir. Bölgenin coğrafi yapısı nedeniyle iniş ve çıkışlar bulunsa da hızın ön planda olduğu bir yarış koşulacaktır. Parkurun 1 km’lik kısmı toprak geri kalanı ise asfalt yollardan oluşmaktadır. Yol yarışlarında kullandığınız spor ayakkabılar tercih edilebilir, trail ayakkabı kullanılması önerilmez.

Parkurun 3,6 ve 9. Km’lerinde su noktası bulunmaktadır.

Yarış güvenliği ve koşu keyfi için takım maratonunda katılım sınırı 50 takımdır.

Takım maratonuna katılım 4 sporcu ile gerçekleşecektir. Tüm sporcular aynı anda start alacak ve sıralama yapılırken tüm sporcuların süreleri toplamı takımın derecesini belirleyecektir. Herhangi bir nedenden dolayı yarışı eksik tamamlayan takımlar sıralamaya dahil edilmeyecektir.

Takım maratonunda yaş tasnifi yapılmayacak olup ödül töreni aşağıdaki kategori sistemine göre yapılacaktır.

Yarışmayı başarıyla bitiren herkese katılım madalyası verilecektir. Ayrıca ilk üçe giren takımlara kupa verilecektir.

Takım maratonu 10 K yarış parkurundan farklı zamanda start alacaktır, yarışan sporcular aynı zamanda 10K parkurunun sıralamasına dahil edilmeyecektir.

10:20 Takım Maratonu Yarış Startı

1 Beğeni

Merhaba,
Takım fikri süper:)Zevkle koşarım tabii ki.
Tişörtleri yetiştirsek daha da süper olurdu:)))

1 Beğeni

Hakkaten ya, bir ara tişört yaptırıyorduk. Ne oldu ki o iş :thinking:

Tamam beni de dahil edin :slight_smile: Böylece birinci takımı oluşturmuş olalım.
İkinci takım için istekli varsa peys veya süre endişesi olmadan katılabilir. Burada amaç tamamen eğlence. Tişört işini biraz zamana yayma kararı almıştık. Ankara koşusu sonrası başlayalım o işlere de.

2 Beğeni

Bu durumda rüzgar kategorisi oluyor 1.takım :+1:
Siteye kayıt olunca takımı kuran haber versin, biz de katılalım… :slightly_smiling_face:
Takım adı ne oluyor? Koşu Forum I?
https://buyukadakosusu.com/kayit/

1 Beğeni

İkinci takım için de ilk gönüllü ben oluyorum o zaman :slight_smile:

2 Beğeni

Herkese merhaba,

Benim açıkçası koşu performansım pek parlak değil. Aramızda pace, performans konusunda iddialı olanları “tavşan” , benim gibi olanları da " kaplumbağa"lar takımına alabiliriz. @frht , @selcukokmen : sizler hangi takımda olmak istersiniz?

2 Beğeni

@Sesilsahin böyle şeylere hic gerek yok .Performans peşinde değiliz. Tam aksine karma takim daha eğlenceli olur. Daha ilerde belki performansı yüksek takim oluşur/oluşturulur. Şu an Ada’da antrenman yapmis olalim

2 Beğeni

Açıkçası benim de pek bi iddiam yok. Maksat etkileşimi arttırıp muhabbeti koyulaştırmak olsun.

şu an 6 kişi olduk. @H.B , arkadaşı Tarkan, @frht ; @selcukokmen, ve hocamız ve ben. 2 kişi daha bulursak, kimseyi dışarıda bırakmadan, 2 takımı aynı anda kurabiliriz.

şu an 6 kişi olduk. @nikoniko.75 , arkadaşı Tarkan, @frht ; @selcukokmen, ve hocamız ve ben. 2 kişi daha bulursak, kimseyi dışarıda bırakmadan, 2 takımı aynı anda kurabiliriz

Sesil hanım, işleri dolayısıyla Tarkan katılamayacak büyük ihtimalle…

Önceliğimiz forum üyelerinden takımlar oluşturmak. Katılımcı sayısı takım oluşturmaya yetmezse takviye yapar takımı tamamlarız. Katılmak isteyenler için epey süre var. 2 takım rahatlıkla oluşacaktır.

1 Beğeni

Her güzel şey İstanbul’da oluyor :cry:

1 Beğeni

Umuyorum ki yarın, güzel katılımlı bir Ankara koşusu sergileyeceksiniz. Hepimiz de sizin fotoğraflarınızı beğeneceğiz. 1, 0’dan büyüktür.

2 Beğeni

T-shirt ler 15 Mart a yetişmez herhalde, kırmızı kurdela takalım yakamıza :innocent:

İkinci takım kaydında zaman kazanmak için hatırlatma; 4 kişiden birisi takım kaptanı oluyor ve kayıt sırasında takımı kur diyor. Daha sonra kayıt olduğu email ve takım şifresini diğer 3 kişiye veriyor, kayıtta takıma katıl diyen 3 kişi şifre ile takıma kayıt oluyor. :wink:

KF%20B%C3%BCy%C3%BCkada%2015%20mart%202020%20tak%C4%B1mlar

6 Beğeni

Bugün Aydos koşusundan sonra Serdar hoca ile konuştuk, Büyükada takımlarını şu şekilde oluşturdu:
KF%20B%C3%BCy%C3%BCkada%2015%20mart%202020%20tak%C4%B1mlar

@frht Ferhat sana forum mesaj attım takım şifresi ve kaptan emailini…

4 Beğeni

Tamamdır yazayım buraya bende 2. takımdayım biraz eğlenelim maksat anın tadını çıkarmak.
Sevgiler herkese :slight_smile:

1 Beğeni

Ferhat ta bugün-yarın 1.takıma girer, biz de hazır oluruz.

2.takıma meydan okuyoruz!? :crazy_face::wink:
Hani şaka bi yana madalyalar yanında ilk üçe giren takımlara kupa da veriliyormuş. Kabaca fikir verir belki ve eğlenceye katkı yapar, geçen sene ilk üçlerin dereceleri… (4xüye10k) Bilginize ^^

• Rüzgar (4E veya 3E+1K)
    B%C3%BCy%C3%BCkada%202019%20r%C3%BCzgar

• Toprak (2E+2K veya 3K+1E)
    B%C3%BCy%C3%BCkada%202019%20toprak

• Güneş (4K)
    B%C3%BCy%C3%BCkada%202019%20g%C3%BCne%C5%9F

1 Beğeni

Bir hayli iddialı sonuçlar bunlar:)
Koşu Forum1 şimdiden gönüllerin şampiyonu ama:grinning::grinning::grinning:

2 Beğeni
  1. Takımın maşallahı var arada tatlı bir rekabette olması güzel tabii ama bizde de Serdar hoca var süper silahımız :crazy_face:
2 Beğeni