Büyükada (takım) koşusu - 2021(?)

Bu tip yarışlarda eğlencenin dışına taştığımız anda olayın keyfi kaçar. 2 Takım olarak yarışa katılıyor olmamız çok güzel. Umarım daha çok takımlar oluşturup hem güzel antrenman hem bol eğlenceli koşular yaparız.

4 Beğeni

Merhaba, henüz kayıt yaptırmadım. Bir takım daha çıkarma ihtimali var ise takım olarak katılmak isterim. Olmadı bireysel olarak koşacağım.

2 Beğeni

Nihayet bende kaydımı tamamlayabildim :slight_smile:

1 Beğeni

Hoşgeldin Ferhat :+1:

Furkan ( @Furkangulenc ) 2.takımda yer açıldığını söyledi Serdar hoca. Sana mesaj attım. Arif ten (@Trailrunner ) takım şifresi ve kaptan emailini alırsın… :triangular_flag_on_post::checkered_flag:

KF%20B%C3%BCy%C3%BCkada%2015%20mart%202020%20tak%C4%B1mlar

Koşu kitleri 13-14 Mart 2020 tarihlerinde Metrocity AVM veya Tepe Nautilus AVM DECATHLON mağazalarında - 10:00 - 21:00 saatleri arasında.

1 Beğeni

Kedilere bayıldım!!! kedi, davuk, keçi… hepsi harika.

2 Beğeni

Takımlar, ödemeler tamam gibi… Pazar 7:45 (7:30 Bostancı iskele) Ada vapuru :+1::wink:

2 Beğeni

Ben karşıdayım. Eminönü’den 100 dk lık bi yolculuk beni bekler

1 Beğeni

Buyukada koşusundan aşağıdaki açıklama gelmiş…

Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya istinaden ülkemizde herhangi bir salgın durumu bulunmamaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı da sadece Türkiye’de düzenlenecek olan uluslararası organizasyonlarda veya Türk sporcuların katılacağı yurt dışı organizasyonlarda kısıtlama ve iptal kararları almıştır. Yurtiçi organizasyonlarda bir iptal veya kısıt bulunmamaktadır.
Bu sebeple organizasyonumuz kendi tarihi olan 15 Mart 2020 de gerçekleşecektir.

Büyükada’nın büyülü güzellikleri arasında beraber koşalım!

3 Beğeni

1 Beğeni

:upside_down_face:
BK2020

Kısmet degilmis:(( bu sene ilkbahar sezonu böyle geçip gidecek herhalde ne diyelim ülke olarak sağlıklı bir şekilde atlatalim su süreci gerisi boş…

5 Beğeni

BA

Merhaba. 2021 e kadar yarışlara katılmayacağım için buna da gelemeyeceğim. Eğer herkesin 6 Eylül de gitme niyeti varsa KF takım 1 için yerime birini yazarsanız (@Sesilsahin @Serdar) sevinirim. Organizasyona da email atacağım böylece yeni kayıt olan arkadaşın sadece takım ismini ve şifresini (@Sesil de) yazması yeterli olacak.
Salgın güzel planları bozdu, gelecek sene umarım beraber koşarız. Gideceklere iyi eğlenceler…
Hakan

1 Beğeni

Son dakika karar verilecek bi konu esasında . O yüzden seni sildik tamam ama biz katılır mıyız onu bile bilmiyorum :slight_smile:
Biz grup koşularına başladık ama yarış farklı konu . Grupta herkes tanıdık olunca gayet kurallara uygun hareket edebiliyoruz çünkü.

2 Beğeni

BK

2 Beğeni

Herkese merhaba,

Geçmiş dönemde ertelenen bu yarış 10/07/2021 tarihinde gece koşusu olarak yapılacakmış. yukarıdaki paylaşımlarda takım koşuları konusu geçiyordu, 10K ile birlikte başlayacak bilgisi mevcut.

yeni kayıt kontenjanları mevcut değil ve eski kayıt yaptıranlar otomatik olarak bu yarışa kayıtlı olmuşlar. Ben henüz bilgilendirici bir mail almadım, sosyal medya hesapları üzerinden iletişim halindeyim.

Eğer katılabilirsem ilk gece koşum olacak, heyecanlıyım :slight_smile:

Takip edemeyen, konuyu unutmuş olan arkadaşlar var ise site üzerindeki bilgilendirmeleri de takip edebilirler.

Parkuru merak ediyorum. :slight_smile:

1 Beğeni