Beyin şişiren koşu organizasyonları..📣📣

Patika koşularında koşu öncesi ve sonrasında lütfen artık kafa şişirecek ladar yüksek seste müzikler açılmasın , gece kulübüne mi gidiyoruz yoksa koşmaya mı belli değil…
İnsanlar yarıştan yarışa gördükleri dostlarıyla iki çift laf edemez oluyor…

• saygılarımla :pray:t2:
13 Beğeni

Oh bee, sadece ben mi rahatsız oluyorum diye düşünüyordum ben de.

2 Beğeni

Bir çok konuda olduğu gibi bu konunun da cılkı çıktı gerçekten.Oysa yarış öncesi ve sonrası ortamda müzik gayet iyidir. Öncesi dikkatinizi biraz dağıtır sizi havaya sokar belki biraz rahatlamaya yardımcı olur belki biraz gaz verir. . Bitiş ( bence en önemlisi ) zaten seyirci yok bari müzik eşliğinde bitirmek güzel oluyor. Ancak şu an bildiğiniz açık hava konserine dönüşmeye başladı.Ne sesin ayarı var ne çalınan müziğin içeriği ortama uygun .Son örneği ‘Longest Night’ yarışıydı. Farklı şehirlerden gelen arkadaşlarla koşu alanında görüşürüz diye düşünmüştük ki büyük yanılgıymış.

Bence Longest Night’da tam anlamıyla konseptine uygun bir ortam vardı. Konser, eğlence, vs. vs. yerindeydi. Seneye starta eşimi ve kızımı da getiricem. Orası kesin :slight_smile: Konser platformundan 30,40mt uzaklaşınca kestanecilerin orada biz gayet güzel muhabbet edebildik açıkcası. Yarış zaten gel eğlen, 8K, 20K koş git diyor. 45K koşanlar bir başlarına kalıyor. Ama genel olarak müzik problemi olduğuna katılıyorum. Bu sene Kapadokya’da koşucu yemeğinde gerçekten rahatsız ediciydi mesela

2 Beğeni

Abii müzik her zaman iyidir fakat insanları yormadan çalınan müzik daha iyidir , longest night yarışında koşmaya mı geldik yoksa gece klübüne mi geldik belli değil dedim kendi kendime… biraz daha mantıklı olmak gerekiyor… zaten yapmış oldukları tam anlamıyla bir ticari olay , bari insanları kızdırıp kaçırmasınlar…
Bu konuda bu işi en saf en güzel yapanlardan biri bakiye abla :muscle:t2::ok_hand:t2::muscle:t2::ok_hand:t2::muscle:t2::muscle:t2::muscle:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2::slightly_smiling_face:

3 Beğeni