Backyard Ultra - Türkiye

Çok keyif alarak dinlediğim bir bölüm olmuş.Gürhan Abi’yi tektat tebrik ediyorum,iyi iş çıkardı…

5 Beğeni

Sabah antrenmanında dinledim bende, beslenmeyle ilgili yazdığım 0 kalori denemelerini sormanızı bekledim tüm bölüm :smiley:
Keyifli bir bölüm olmuş yine, seneye bekleriz @spinodal , lojistik ve hazırlanma konusunda desteğe hazırız :call_me_hand:

4 Beğeni

Aslında düşük karbonhidrat beslenmeden bahsetti Gürhan Abi tabi detaylarına girmedi. Hatta koşu esnasında meyve barlar vs. tüketmiş.

3 Beğeni

Backyard 2024 belli oldu ve kayıtları açıldı.

Tarih : 16-03-2024
Yer : Urla

8 Beğeni

Sevgili @spinodal , tabi farklı ülkede yaşayıp katılmak kolay değil, ama bir fırsat yaratıp katılabilsen keşke, seninle aynı parkurda koşma mutluluğuna erişsek, ne güzel olur…

3 Beğeni

Aslında düşünüyordu hatta geçen aylarda denemesini bile yaptı, bence denk getirir bu sefer :slight_smile: :space_invader:

4 Beğeni

Günümü aydınlattın, cok tesekkurler @mmustafa, aynisi benim icin de gecerli. Bu sene gercekten istiyordum gelmek. Ama cok (ama inanilmaz cok) ters bir zamana denk geldi. Hala bir ihtimal olabilir bakalim. Gerci son birkac aydir back-to-basics moduna gectim. Kisa ve hizli kosmaya calisiyorum ama daha zaman var, bakalim.

5 Beğeni

Lojistik ve malzeme konusunda destek sözümüz bakidir :raised_hand_with_fingers_splayed:

3 Beğeni

Aklımda deli düşünceler, katılmak istiyorum ama lojistik ve oradaki tertip düzen uğraş beni hep geri itiyor. Bir gün kırarsam bu düşüncemi gelirim inşallah.

2 Beğeni

Yardım edebileceğimiz şeylerse seve seve :slight_smile:
En kötü sergei gibi koşarak gelirsiniz :smile:

6 Beğeni

desteğinize ben de talibim, mümkünse :smiley:

3 Beğeni

Tabii ki elimden gelen bir şey olduğu sürece, kayıt olmuşsunuz gördüm, başarılar şimdiden.
Ben de bir denemek istiyorum ama önce bu 2023 ü bir atlatalım :slight_smile:

4 Beğeni

16 kayıt oldu bile (biri organizasyon için kayıt)
Kod bekleyen insanlarda var bildiğim.

Hızlı geliyor bu sene kayıtlar, güzel olacak.

4 Beğeni

Çok eğleneceğiz bu sene :slight_smile:

3 Beğeni

nur topu gibi yeni bir backyard ultramız oldu sanırım, hem de mersin taşucunda :slight_smile: akkurun ekibi organize ediyor, Lazarus Lake de onay vermiş ve sonuçlar dünya sıralamasına dahil edilecekmiş. tarih çok yakın, 18.11.2023
run_backyard_ultra_tr hesabından detaylara ulaşabilirsiniz instagramdan ben de çok kararsızım kayıt için, bir an heyecan bastı :smiley:

(Düzenleyen de gecen sene 30. Turda otobüse yetişmek için bırakan Sergei)

5 Beğeni

Geçen sene o öznel şartlarda 30 tur koşan Sergei bu defa 100 tur koşar bence.Çok sevindirici haber.Lokasyon ulaşım açısından ters. ama nükleer santralde çalışan yaklaşık 5 bin Rus arasından çok sayıda çılgın çıkar bence.

1 Beğeni

valla senelerce ege tarafında düzenlenen organizasyonların bize tersliğinden sonra, kilikya, varda, yesemek ve bunun gibi yeni yarışlar bize ilaç gibi geldi :smiley:

ayrıca sadece rus nüfusu değil, adana mersin hatay antalya hatta gaziantep de katarsak, yaklaşık 7-8 milyon nüfusluk bir bölgeye hitap ediyor olacak.

3 Beğeni

Ama kayit formu bile Rusca. Sanirim pek Turkiye’yi dusunmemis.

3 Beğeni

Geçen senede yaptılar aslında hava çok sıcaktı yaptıklarında, bu sefer daha mantıklı bir tarih olmuş.
Dümdüz parkur olması bir avantaj tabi, Türkiye’de daha rahat bir parkurda yapılması şart bence de belli rakamlara ulaşılması için.

Ama gelelim diğer tarafa,
Backyard gerekliliklerini yerine getirecekler mi görücez, ben onayla ilgili bir şey görmedim. umarım alırlar. Fazla fazla yarış iyidir.
Diğer konuyu @spinodal belirtmiş zaten, kaydı google docstan rusça almak nedir ?

Sergei 100 tur atar mı bilemem ama bunun için 99 tur atacak biri daha lazım,
Gerçi Sergei oraya da son anda arkadaşı yerine gelmişti :slight_smile:
Sonra ki yarışlarda iyi performans sergileyemedi belki bu konsept ona daha uygundur.

Takipte olacağım, takip edilebilecek bir sistemleri olursa tabi

3 Beğeni

Aaaa! Şaşırdım… Açıklamalar Rusça gibi doğru düzgün Türkçe hatta İngilizce açıklama bile bulamadım. Anladığım kadarıyla atletizm pistinde mi koşulacak yarış?

1 Beğeni