Bacakta ağrıyan bölgeler

Merhabalar fotoğraftaki bolgelerim kosuda surekli agriyor.ozellikle parmak ucu bastiktan sonra bilegimin hemen ustu gercekten fena derecede agriyor. Sizce ne yapmaliyim gercekten bıktırdı cok uzun süredir var ve gecmiyor
images (1)

forumda ya da internette “shin splints” aratabilirsiniz. sık karşılaşılan bir problem.

3 Beğeni

Koşudan önce iyice ısınma yapmayı es geçmeyin. Ve bir süre sert antrenman dan kaçının, İmkanınız varsa ayakkabınızı değiştirin. Kilo sorununuz varsa koşmaktan ziyade yürüyüş yapın yada çok yavaş koşun

5 Beğeni

Başlık
Burada ben ve arkadaşların yazdığı yazılar ve tecrübeleri var. Dikkatlice okuyun derim.

Söylediğinizin her kelimesine harfiyen katılıyorum.

1 Beğeni

Bacakta ağrılarım çok fazlasydı . Haftada 6 gün 8 - 12 km arası koşuyorum. Son 2 haftadır 600m eğimi olan bir parkurda koşuyorum. Evime yakın bir yol. Yokuşları çıkarak. Söyleyebilirim ki düz bir parkurda koşarken hiç ağrım kalmadı. Yokuş çıkarak koşmak son iki haftada bana 6 kilo verdirdi. Şu an 94 kiloyum.

Eksilerim ise kendimde belirlediğim hala nabıza dayalı antrenman yapmıyorum. 10 kilo daha vereceğim. Yokuşların limitini arttıracağım. Ama antrenmanlarımda artık bilinçli olmak istiyorum

2 Beğeni