Aydos Ormanında koşu arkadaşı arıyorum

Merhaba,
Aydos’u iyi bilen ve güzergahlara hakim bir partner yada koşan arkadaşlar arıyorum. Birkaç kez kayboldum ve oldukça çamurlu balçıklı maceralar oldu. Hafta sonları giden olursa hangi saatte olursa olsun uyarım. Başlangıç seviyesindeyim.
Saygılarımla,
Painkiller

1 Beğeni

Şu sayfayı takip ederseniz neredeyse her 15 gün de bir Aydos’ta koşu organizasyonu yapılıyor. Her düzeyde koşucu var. Gruplara ayrılıp koşu liderleri eşliğinde farklı uzunluklarda ki etaplar koşuluyor. Bu gruptaki bazı arkadaşlar organizasyon olmadığı haftalarda da hafta sonu Aydos’ta koşmaya devam ediyorlar.

Doğrusu baktım ve çok etkileyici buldum. Ama facebook ve benzeri şeyler kullanmıyorum. Etkinlik falan açıyorlar mı? Yada Site?

Web sitesi yok bildiğim kadarıyla zaten yanlış linki paylaşmışım :slight_smile: etkinlik sayfası şu ;
https://www.facebook.com/groups/salomonrunningtr/events/

1 Beğeni

Oooo çok iyiymiş. Devasa Giriş Yap yada Kaydol tabelasına rağmen her şey yer alıyor. Çok Sağol

Serdar’in belirttigi gibi Aydos’ta Salomon How to Trail Run antrenmanlarimiz var. Bu hafta Pazar gunu 8:00’de bulusma, 8:30’da antrenman baslangici. Bulusma yeri 2. kapi.

3 Beğeni

Gruplara ayrılıyor muyuz? %99 en ağır tempoda arkadan kalabalığı takip edeceğim. Spora uzun ara vermek kadar pis bir şey görmedim. Teşekkür ederim.

Evet gruplara ayriliyor. En yavas grup 10 km kadar kosar, ona katilabilirsiniz.

1 Beğeni

How to trail runlar tekrar başlıyormuş? :+1: :wink: