Ayarı Kaçanlar Podcast

Mert Derman @spinodal ve Can Özbek’ten (@canozbek) yeni podcast: Ayarı Kaçanlar.

Koşturmaca podcastten sonra yeni bir efsane başlıyor.

19 Beğeni

Bugün giriş bölümünün ilk dakikalarını dinleyerek başladım. Yorum yapmak için erken olsa da güzel bir podcast olacak, bu açık. Bu tip podcastlerde ilk bölümlerde genelde yayıncılar birbirini tanımaya çalışır (günlük hayatta tanımalarından ayrı olarak yayında tanımak farklı kalıyor). Zamanla çok daha iyi olacaktır. Başarılar dilerim.

2 Beğeni

Bu gece ilk bölümü dinledim. Çok keyifliydi.
Dilerim yüzlerce bölüm sürecek bir podcast olur. Elinize dilinize sağlık.

3 Beğeni

Cok keyif alarak dinledim :slight_smile: tek kotu yani yeni bölum gelene kadar beklemek olacak. Saka bir yana kosu ekseninde diger hobilere de yer vermeyi dusunmeniz cok guzel bir karar olmus.

3 Beğeni

Ben de bu sabah ilk tanışma bölümünü dinledim, gerçekten keyifli olmuş ve özlemişim. Koşturmaca’yı 40-45 bölüm civarı iken keşfetmiş hiç sıkıntı çekmemiştim başta. Şimdi yeni bölüm bekleyeceğiz.(yazar burada eser sahiplerine baskı yapıyor)
Emeğinize sağlık, nice sağlıklı, bol keyifli günlere…

4 Beğeni

5 bolum oldu simdiden… Gorus, oneri, elestiri vb. varsa lutfen yazin.

Not: Biraz reklam olacak ama featured yapalim on sayfada gorunsun :nerd_face:

10 Beğeni

Başarılı bir yayın yapıyorsunuz, ilgi ile takip ediyorum. Belki planlarınızda vardır bilemiyorum ancak daha sonraki bölümlerde konusunda uzman spor hekimleri ve deneyimli koşucuları da programınıza zaman zaman davet edebilirseniz iyi olabilir. Mesela davet edeceğiniz konuğunuzu bir hafta önce duyurursanız dinleyicilerden merak edilen hususlarla ilgili soruları da önceden alabilirsiniz.

6 Beğeni

Cok keyifli gidiyor. Kosu disinda diger alanlardan bahsetmeniz cok keyifli. Ozellikle uzun duvar tirmanislari😊 Devamini merakla bekliyorum .

4 Beğeni

Konuk olarak kadın sporcu ve uzmanlara da yer verirseniz ne güzel olur :blush:

4 Beğeni

İyi günler.
Podcast 1’den aklımda kalanlar.
*Spartatlon’a Polonyadan koşarak gelen adam kim? :thinking:
*100 mil yeni maraton mu oluyor? :thinking:
Ve daha bir çok konu ama buraya yazmayayım. Mutlaka dinleyin.
Çok güzel ve akıcıydı, teşekkür ederim.

2 Beğeni

İyi geceler dilerim. Ayarı kaçanlar 3. bölüm gerçekten muhteşemdi.
Yiannis Kouros ile tanıştım sayenizde. Çok teşekkür ederim.
Spartatlon’a 4 kere katılıpta en iyi 4 derecenin kendisine ait olması akıl alır gibi değil. Ve daha ne başarıları var. Merak edip google’dan bir bakayım dedim.

3 Beğeni

Vay canına.
Akıl alır gibi değil.

1 Beğeni

@aykutc’un su yazisini da muhakkak okumalisin

4 Beğeni

6.Bölüm de harikaydı. Konuklu bölümler iyi olacak anlaşılan… :wink:
Serdar hocayı konuk olarak ne zaman görebileceğiz bakalım :sunglasses:

6 Beğeni

Benim yerim saha biliyorsun Hakan :grinning: Forum koşularımız başlar umarım en kısa zamanda .

5 Beğeni

Bugün ki antrenmanda hisler mi veriler mi bölümünü dinlerken, tam olarak aklımdan geçen şeylerin dile getirilmiş olması ayrı bi güzel oldu. Sanki düşüncemi duyup ona göre konuştular gibi. Harika gidiyor program. Tekrardan teşekkürler.

4 Beğeni

Kouros inanılmaz, diğer taraftan makaleleri okurken Cahit Yeter adlı bir Türk ile de tanışmış oldum. 80’li yıllarda Kuzey Amerika’da 40 yaşından sonra önemli başarıları olmuş Bronx’da yaşayan bir Türk. Çok enteresan bir karakter ancak yukarıdaki makalelerden birisi hariç hiç bir Türkçe kaynakta adına rastlamadım. 1981’de Kouros’dan önce 250.53 km ile Kuzey Amerika 24 saat rekorunu kırmış. 1986’da 100 Mil master rekorunu 13:35 ile kırmış, yıllarca rekorunu kıramamışlar. 1984’deki 6 gün yarışında da 753,55 km ile tamamlamış. Nevi şahsına münhasır bir insan…

8 Beğeni

Oooo 7.Bölümde Kouros & Kilian var, harika olmuş… :+1: :sunglasses:

5 Beğeni

Son bölümde efsane geri dönüşler işlenmiş. Dinlerken, dün soğuk algınlığımdan dolayı yapmadığım antrenmana içerledim. Millet ne halde iken antrenman yapıyor, sen burnun tıkalı diye antrenmanı sallıyorsun deyip kendi kendimi aşağıladım resmen. Yine harika bölüm olmuş, ağzınıza sağlık hocam. Yalnız, 2 hafta biraz uzun sürüyor, her hafta olsa daha da harika olurdu.

7 Beğeni

Efsane geri dönüşe başka bir örnek, güncel konuyla ilgili.
5 Beğeni