Arkadaş Saat - Suunto nabız bandı ve Suunto termos hediyesi

3 yıldır fitness ve kardiyo yaparken, kendimi bu yıl birden Izmir 9 eylül yarı maratonunda buldum ve 1.49.00da bitirdim. Gelecek yılki hedefim, ilk resmi yarışım olması hasebiyle, Izmir 9 eylül yarı maratonuna tekrar katılıp 1.30.00 altında koşmak.

1 Beğeni

Sakatlığım geçti, antrenmanlarımı yapıp sponsoru olduğum yarış olan Raidlight Aladağlar Skytrail yarışını koşmak istiyorum. İnsanın kendi distribütörü olduğu markanın sponsorladığı yarışı koşmanın keyfine varmak için… :slight_smile:

2 Beğeni

İlk hedefim 27 Aralıkta koşulacak 81. Büyük Atatürk koşusuna katılmak. Benim için sezon açılışı olacak. Ardından 22 Nisan 2017’de koşulacak İznik Dağ Maratonuna katılıp doğa/kros/yarış deneyimi yaşamak ve 19 Mayıs 2017 tarihindeki Samsun Yarı Maratonu 2017 yılı için hedeflediğim 1s40dk altı bir derece ile bitirmek. Başlangıç yılım olarak bu 3 yarışı koşmayı planlıyorum.

1 Beğeni

Kaçkar ultra maratonunda koşmak istiyorum çünkü doğasına hayran olduğum bir bölge

1 Beğeni

2 sene önce ufak ufak koşmaya başladığım zaman inanılmaz keyiflendim.Durmak yok. Daha sonrası biraz araştırıp maraton organizasyonlarını gördüğümde neden olmasın kendim ile yarışırım diye düşünmüştüm.Koştum; İnsanın bu yarışlarda kendisi ile yarışması,benliğini tanıması anca bu kadar keyifli,bu kadar hayat dolu olur. Sonraki hedef ‘Ama hiç patika koşusu koşmadım;denesem mi?’ oldu. Yakın zamanda İstanbul Geyik ve Bodrun’da koşacağım. Soru basit ‘neden olmasın’… :slight_smile:

1 Beğeni

İznik ultra’da koşmayı hedefliyorum. Yaşadığım yere yakın olması sebebiyle. 2017 de olur mu bilmem ama ilerleyen süreçte Berlin’de Maraton koşasım var.

Derbent 15K (İznik), Ayder 13K koşmayı istediğim yarışlar. Koşuya başlayalı 2 ay oldu. Emin adımlarla ultralara yaklaşmayı hedefliyorum.

1 Beğeni

İznik ultra 46k 3 yıldır aklımda ama kaza, sakatlık derken bir türlü kısmet olmadı, ilk ultramı, yüksek katılımlı, organizasyonu iyi ve muhteşem manzaralı bir yarış olan İznik’te tamamlamak istiyorum hele bir de üstüne Kapadokya’da “güzel” bir sonuç alırsam tadından yenmez…

1 Beğeni

2017 de en büyük hedefim iznik ultra olacak. çoğu kişinin hikayesinin olduğu bu gölün çevresini ben de dolanmak istiyorum.

1 Beğeni

Bu konu 2 gün sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.

Merhaba,

Sonunda süre doldu ve çekilişi yaptık.

• Toplam 48 kişi yorum yazdı.

• İlk yorumun numarası 6 (*)

• Son yorumun numarası ise 53 idi.

• Random.org ile çekilişi min:6, max:53 olacak şekilde yaptık.

• Göğüs bandı için çıkan sayı: 51 oldu. 51. yorum @canyalcin kullanıcısı tarafından girilmişti. Yani göğüs bandını kazanan kendisidir.

• Ardından suluk için yeniden aynı işlemi yaptık. Bu sefer çıkan numara 7 oldu. 7 numaralı yorumu yapan @Fatih kullanıcısı tarafından girilmişti. Yani suluğu kazanan kendisidir.

Kazananlara hayırlı olsun, umarız güzel günlerde kullanırlar. Bu sayede birçok güzel hedefi de öğrenmiş olduk. Herkese teşekkürler.

Arkadaş Saat kazanan arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçecek.

(*) İlk yorumun numarasının 6 olmasının nedeni: 1 numarayı alan postun kendisi, sonrasında konuya yaptığım işlemler de sistem yorumları olarak 2-5 arası numaraları almıştı.

3 Beğeni

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.foruma katkımız olduysa ne mutlu bize.
Ayrıca bu konuda destek olan adminimiz Mert bey ede teşekkür ederim

kazanan arkadaşlarla iletişime geçiyorum

2 Beğeni

Suunto Termos elime ulaştı; Arkadaş saat’e (@arkadas_saat_suunto) ve Mert Derman’a (@spinodal) teşekkürler, selamlar.

2 Beğeni

Suunto ( Suunto Smart Sensor Heart Rate Multisport ) Nabız bandı elime ulaştı. Arkadaş Saat firmasına, Zeki beye ve Suunto’ya teşekkürler.

2 Beğeni

Can bey.
iyi günlerde kullanınız.size saat şart oldu :slight_smile:

2 Beğeni