Arkadaş Saat - Suunto nabız bandı ve Suunto termos hediyesi

Aynı zamanda Suunto bayiisi olan kullanıcımız Arkadaş Saat (@arkadas_saat_suunto ) forum üyelerine hediye vermek istediğini söyleyince bunu küçük bir eğlenceye dönüştürelim istedik. Ufak bir çekiliş ile iki şanslı forum kullanıcısına birer hediye verilecek. Hediyeler şunlar:

• Suunto göğüs bandı (nabız ölçer)
  • Suunto termos

Katılabilmek için tek yapmanız gereken bu başlık altına bir (yalnızca bir) yorum bırakmak. Yorumunuz şunu içermeli.

Gelecek yıl koşmayı planladığınız bir yarış ve bu yarışı seçme nedeniniz.

Her yorum bir numara alıyor. 30 Eylül Cuma saat 24:00’te yorumlar kapanacak ve 1 Ekim cumartesi yorum sıra numaralarını temel alarak random.org aracılığıyla kazananları belirleyeceğiz ve aynı gün yayınlayacağız. Bu hediyelerden birini kazanmak ya da sadece bu eğlenceye katılmak için siz de bu konuda bir yorum yazın.

Not: Konu ile ilgili soru sormak isterseniz yorum yazarak değil özel mesaj göndererek sorabilirsiniz. Böylece yorumları bozmamış oluruz.

Not2: Yalnızca yurt içinde bir adrese gönderilebileceğini, yurt dışından katılıyorsanız ve kazanırsanız yurt içi bir adres vermeniz gerekeceğini aklınızda bulundurun.

2 Beğeni

İznik Ultra büyülü maratonunda koşmak istiyorum. Ne zaman aklıma gelse 2012 den itibaren olan tanıtım ve yarış videolarını izliyorum ve orada olma isteğim bir kat daha artıyor. Umarım 2017’de bende orada olurum ve kendime 40 yaş hediyesi vermiş olurum.

1 Beğeni

Runatolia’da Maraton koşmak istiyorum (eğer Avrasya’dan sağlam çıkabilirsem).
Nedeni de, düz bir parkur (nispeten) olması nedeniyle koşmak istediğim bir maraton.

2 Beğeni

Bana en yakın triatlon olan İznik Triatlonuna katılmayı planlıyorum. Aklımı ve bedenimi şaşırtmak için:)

1 Beğeni

Kanada da Ultra-trail Harricana 110K koşmak istiyorum, zorunlu malzemeler arasında olası ayı saldırısına karşı düdük var😝

3 Beğeni

Gelecek sene en yakın yarış Trabzon Yarı maratonu.1:30’da koşabilmek gibi bir hedefim var.

1 Beğeni

İznik ultra ve salomon kapadokya banko yarışlar.Kapadokyayı çok otantik buluyorum hersene olmazsa olmaz bir yarışma olduğunu düşünüyorum.

1 Beğeni

İznik Ultra istiyorum. Ultra diyince Türkiye’de akla İznik geliyor çünkü. Bir nevi buranın UTMB’si.
Tabi kura çıkarsa Londra maratonu. İznik’i bir sene erteleyebilirim.

1 Beğeni

İznik Ultra, her yıl mutlaka katılmak istediğim bir organizasyon olup, seneye de katılmayı planlıyorum. İstanbul’a yakın olması ve çok iyi bir organizasyon olması nedenlerim. Geyik ve Çekmeköy Ultraları’da dahil ederim.

1 Beğeni

Runatolia da tekrar maraton koşmak istiyorum, ilk maratonumda yürümek durumunda kalmıştım bu sefer tümünü koşarak bitirmek istiyorum.

2 Beğeni

Vitosha 100 km. Evime çok yakın, bildiğim , çok ziyaret ettiğim bir coğrafya. Bu mesafelere girişmek için güzel fırsatlardan biri benim için.

1 Beğeni

İznik ultra, adını namını çok duydum asfalttan traile geçme hevesimi arttırmasını umut ediyorum.

1 Beğeni

İznik Ultra, geçen yıl koştuğumdan daha uzun bir mesafeyi denemek ve o keyifli ortamı tekrar yaşamak için.

1 Beğeni

İznik ultra 90K parkuru. Çünkü hiç o kadar uzun koşmadım.

1 Beğeni

Runatolia’da koşmak istiyorum. İlk maratonum olacak ve baharda Antalyada koşmanın çok keyifli olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Salomon Kapadokya Ultra Trail’de koşmak istiyorum. Büyük bir aksilik çıkmazsa da ekim sonunda bunu gerçekleştireceğim. Nedeni, bölgenin en çok görmek istediğim yerlerden biri olması.

1 Beğeni

Zamanı geçsede amaç muhabbet :slight_smile: benim maratonum olmasada seneye baya sağlam bi besyo 1500 metre yarışnda koşacağım :smiley:

1 Beğeni

İznik ultra 2017 de koşmak istiyorum. 2016 dan kalan ufak bir hesabım var :slight_smile:

1 Beğeni

Uzun bir aradan sonra koşuya başladım ve 2017 yılında Avrasya Maratonu’nu koşarak artık şeytanın bacağını kırmak istiyorum. Bu maratonu koşmanın benim için yepyeni bir başlangıç olacağına inandığım için orada olmak istiyorum.

1 Beğeni

Marathon de Paris de koşmayı planlıyorum. ne de olsa yol maratonunda Koşulabilecek Paris’den daha güzel bir şehir olabilir mi? :slight_smile:

1 Beğeni