Arkadaş Saat - Suunto nabız bandı ve Suunto termos hediyesi

Aladağlar skytrail. Aladağları severim. Ilk ikisine katıldım ve yapıldığı sürece katılmak istiyorum.

1 Beğeni

6 aydır bu sporla ilgileniyorum ve ilk maratonumu Ekim ayında Çanakkale’de koşucam. Nasıl bir deneyimle ayrılacağımı bilmiyorum. 2017 yılı için, iki yıldır havasını seyirci olarak soluduğum İznik Ultra da koşmayı planlıyorum. Mesafe konusunda karar vermiş değilim. Lakin 140k olmayacağı kesin :slight_smile:

2 Beğeni

Kaz dagları Run Zeus 35k koşarak yılı en uzun koşumla kapatmak istiyorum,umarım önümüzdeki sene Aybastı ultra gerçekleşirde daha uzunlarıda görürüm.

1 Beğeni

Hayatimin uzun bir donemini sporsuz ve formsuz gecirdim. Bazi problemlerimi unutabilmek ve kendimi mesgul edebilecegim bir aktivitemin olmasi icin yakin zamanda kosuya basladim. Devam ettikce kosunun sadece zihnimi oyalamak icin degil, daha mutlu olabilecegim ve hem bedensel hem de zihinsel olarak kendimi gelistirebilecegim bir ugras oldugunu fark ettim. Simdilik 5-6k kadar kosabiliyorum, seneye olan hedefim Runatolia’da 10k kosabilmek.

4 Beğeni

Yurt dışında bir yarış koşmayı ve oradaki atmosferi yaşamayı istemem sebebiyle laverado ultra trail yarışına katılmayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Aladağlar Skytrail çünkü ilk ikisini kaçırdım

1 Beğeni

Bu yıl bir aksilik olmaz ise Salomon Kapadokya Ultra Trail’de 30 k. deneyeceğim. Önümüzdeki yıl ise Runatolia’da yarı maratonu öncelikle sağlıklı bir şekilde ve 2 saatin altında bir dereceyle tamamlamak istiyorum. Runatolia’nın parkuru güzel ve mevsim itibarıyle de hava çok sıcak olmuyor.

1 Beğeni

2016’da İstanbul Yarı Maratonu hedef yarışım olacak, Haliç’in kıyısında koşmak çok zevkli olduğu için bu yarışın ayrı bir yeri var bende.

1 Beğeni

2016 Kasım İstanbul maratonu. İstanbul’da ilk maratonum olacak.

2017 İznik Dağ Maratonu. O büyülü ortamda, çok sayıda adanmış koşucu ile aynı yollarda koşmak çok heyecan verici olmalı.

1 Beğeni

07 Mayıs 2017 Wings for Life a katılmak istiyorum çünkü koşu konsepti diğer yarışlardan farklı. Bir de İzmir’de gerçekleşiyor olması.

1 Beğeni

Onumde katilacagim bir cok kosu var. Ama aralarindaki en ozeli kapadokya 30k etabi. Gecen sene katildigim ve hayal kirikligina ugradigim 60k etabindan sonra 11 aydir bu yarisi hedef belirleyip onun icin hazirlaniyorum.

1 Beğeni

2017 Iznik ultra planladiklarımdan bir tanesi. Yakın ve güzel bir organizasyon. Gitmezsem ayıp olur :slight_smile:

Koşmaya yeni başladım eger sabredip kendimi geliştirebilirsem her hangi bir koşuya katılmayı çok isterim

2016 yılında ilk kez koştuğum İznikultra 50k’yı 2017 yılında tekrar koşmak istiyorum. Hazırlanma ve koşu zamanı mevsim açısından çok uygun olup, İznik’in doğası Nisan ayında burada olun dediği için kimbilir bu sene belki 90k…:slight_smile:

1 Beğeni

2017’yi bilemiyorum fakat 2018’de İznik Ultra ile 2015’ten kalan hesabımı kapatmak istiyorum. İlk ultra deneyimim olmasına rağmen diyabet hastalığım ile beni fazlasıyla zorlamıştı. Gerek şeker, gerekse tüm vitamin değerlerimin toparlanması tam bir yıl sürmesine rağmen o macerayı tekrar yaşamak istiyorum.

1 Beğeni

Bu yılı İstanbul maratonu ve aksilik olmazsa Kazdağları ultra ile kapatıp, 2017 yi Runatolia ve İznik ultra ile açmayı planlıyorum. İznikte mesafeyi arttırıp limitleri aşmak temel hedefim.

1 Beğeni

Antrenmanlara yeni başladım hedefimide runtalya da yarı maraton koşmak olarak belirledim

1 Beğeni

Hayatım da ilk defa aktif spor yapmaya başladım ve kosmak bu sürecin temelini atan spor oldu. Neredeyse 1 yıl boyunca bedenimi ve vucut direncimi hiç olmadığı kadar zorladım ve sonuçtan oldukça mutluyum.

İlk defa 25 Eylülde start alacak, Karacabey Longoz Ormanları yarı maratonunda koşup kendimi sınayacağım. Daha sonra Gelibolu ve Eker I Run da 15 K koşacağım.
Bütün bu çabanın nihai hedefi, 2017 Nisanında katılacağım İznik Ultra Dağ Maratonu olacak.

Bu vesileyle forumdaki tüm buyuklerimin ve kardeşlerimin kurban bayramını da kutlarım.

2 Beğeni

2014 de İznik ultrada 46k koşmuştum şimdi Kapadokyada 30k ya katılacağım ama asıl büyük hedefim,gerçekleşirmi yapabilirmiyim bilmiyorum ama Orhangazi ultra 90k :slight_smile:

1 Beğeni