Antrenmanlar için bluetooth kulaklık önerisi

Ben de uzun zaman jabra elite active 75t kullandım. Amazontr den ilk çıktığı zaman almıştım. Yaklaşık 3 senedir, 3. kez bozuldu. Her defasında amazon yeni modelini gönderdi fakat terden ötürü sanırım, her defasında bir kulağı hata verdi. Son gönderdiğimde yine değiştireceklerdi fakat stokta olmadığı için para iadesi yaptılar. Ben de üstüne koyarak active 7 modelini aldım. 75t olan modele göre bassları az. Sağ ve sol kulak birbirinden bağımsız çalışabiliyor. 75t ye göre sesi daha az ama daha net çıkıyor. Anc modunda 75t daha sessiz. Active 7 modelinde anc modunda çok rüzgar varsa az da olsa ses duyuluyor. İlk başta alışamadığım için ve de aynı anda iki cihaz bağlanmadığı için toza ve tere de dayanıklı olduğu için elite 7 pro modelini aldım. Şimdilik memnunum.

1 Beğeni

JBL WAVE 100TWS kulaklık kullanıyorum ses kalitesi çok iyi. Bırakın terlemeyi bir kere eşofmanımın cebinde kalıp çamaşır makinasında 40 dk yıkandı hala ilk günki gibi çalışıyo.

4 Beğeni

Ben de bugün itibarıyla bir SoundPEATS S5 almış oldum. Şimdilik koşuya çıkmadım ama kulağımda normal duruyor ve farklı bir adaptöre ihtiyaç duymadan bas sesleri duyabiliyorum bu iyi. Dokunarak kontrole alışmam biraz zaman alacak gibi. Düğmeye basarak kontrol rahatlığında alışır mıyım bilmem. Sesi arttırma için bir kulaklık, azaltma için diğer kulaklık gibi çift tarafı da kullanma ihtiyacı biraz uğraştırıcı geldi.
Almadan önce düşünmediğim bir şey de sanırım sadece bir cihaza bağlanabiliyor. Ses için saate, telefon görüşmesi için telefona bağlanamıyor sanırım. Önceki kulaklığım da öyleydi, olsun o kadar.
Ses son seste bile dinlenebilir seviyede geliyor. Sennheiser’larımda ses son seviyede çok yüksekti ve anında rahatsız eder, orta ayarlarda dinlerdim. Bunda da son ses dinlemem ama ses şiddeti böyle geldi hani. Ses bir tık uzaktan geliyor gibi bir hissiyat oluştu ama kalitesi kötü değil. Biraz alışma gerekecek.
Bluetooth menzili kullandığım eski cihazlara göre biraz daha kısa gibi görünüyor ama normal kullanımda yaşayacağım bir sorun yok. Telefonu bir odada bırakıp evin içinde dolaşmam gerekirse de telefonu da üstümde taşırım. :slight_smile:

3 Beğeni

Uzun süredir kullanan biri olarak memnun kalacaginizi düşünüyorum hayırlı olsun

2 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/deal/5e5561f1?ref=dlx_black_gd_dcl_img_24_5e5561f1_dt_sl7_38

Jabra indirimi oldu tahmin ettiğim gibi… Çok olmasa da işine yarayan olur…

2 Beğeni

Bakalım ben de bu ürünü deneyeceğim, cuma günü 810TL ye aldım. Tecrübelerimi yazarım buradan tekrar, defunc sport, kulakiçi kullanamayanlar için alternatif.

2 Beğeni

Neden herkes hep kulak içi modeller önermiş? Kulak üstüne karşı benim bilmediğim bir avantajı mı var?

Ben Hakii Action modelini kullanıyorum. Tek şarjda 9 saat civarı pil kullanım süresi var. Koşarken gayet rahat sesi de bana göre gayet yeterli.

Muhtemelen 2 yılı geçmiştir yaz kış sürekli Jbl endurancesprint kulaklık kullanıyorum belki gözlük kullandigimdan dolayı da olabilir ama hiç düşme sallanma gibi rahatsızlık vermedi, şarjı hala çok iyi birde aşırı terleyen ve kışın bere kullanan biri olduğum halde ıslanıp bozulma da olmadı… Bir arkadaşım bu kulaklığın dive modelini alıp havuzda da kullanıyor

1 Beğeni