Zwift Uygulaması Ücreti ve Alternatifleri Hakkında

Ben web sayfasından kontrol etmiştim 15 Euro gibi bir bedel yazıyordu, ilginç! 174 TL fena değil denenebilir.

1 Beğeni

Takip ettiğim kişilerde MyWhoosh kullanan @ylmzahmet07’dı.

@mmustafa ücretsiz mywhoosh ile 14 günlük rouvy 3 seans biri, 3 seans diğeri test edilebilir.
Sonuç:Zwift alternatifi 2 uygulama :+1:

3 Beğeni

Her iki uygulamayı da deneyeceğim, sonuçları yazarım burada…

2 Beğeni

FulGaz isimli bir programı kullananları görmeye başladım bu ara,
Var mı deneyen ?

2 Beğeni

Fullgaz ucreti biraz yuksekti sanirim, Rouvy apple store da halen 109 tl gorunuyor aylik.

MyWooshtan ben genel olarak memnunum, sadece garmin connecte direkt baglanmiyor, gpx dosyasini manual aktivite girisi olarak tanimlamak lazim.

Gecen gunki kullanimimda, net baglantisi gitmisti. 25 km surusu yedi MyWoosh, 10 km olarak kaydedebildim. Zwift yada Rouvyde boyle bisey olmamisti, hafizada kaydi tutmaya devam etmisti. Rouvynin en guzel yonu gercek video kaydi rotalari olmasi.

2 Beğeni

Dün MyWhoosh uygulamasını denedim, benim hoşuma gitti. Geliştirilmesi gereken yanları var mı? Açıkçası bunu farkedecek uzunlukta sürüş yapmadım, sadece 13km sürdüm. Elite Nero interaktif roller kullandım ve tırmanışlarda ciddi direnç uyguladı. Ücretsiz bir platform olması önümüzdeki günlerde cazibesini arttıracaktır. Ben serbest sürüş yaptım, bunun dışında baya çeşitli toplu sürüş aktiviteleri,yarışlar ve ayrıca hazır antremanlar da var. Ben esasen Zwift’ te de antreman programlarını kullanmaya çalışıyordum. Her seviyeden bisikletçiye uygun, farklı amaçlar doğrultusunda çalışma programı sunan antreman seçenekleri mevcut. Rouvy 'de deneyeceğim ama MyWhoosh benim hoşuma gitti, bedava böyle bir uygulama varken para verir miyim ? Deneyip sizinle paylaşacağım…

2 Beğeni