Zwift koşu bandı nefretimi azaltabilir mi?

Bisikletçilerin uzun zamandır uyguladığı ve indoor trainer ile antreman yaparken sanal olarak diğer insanlar ile bisiklet sürebildiğiniz ve yarışabildiğiniz bir uygulamaydı. Şimdi koşu versiyonu da eklendi. Gerek iş yoğunluğundan gerekse kışın kötü havadan koşu bandına mahkum oluyorum. Geçenlerde ilk defa kullandım. Açıkçası zamanın hızla akmasını sağladı. Sistemi kurmak için ise bir footpod ve bir akıllı telefon/iPad yada bilgisayar yeterli. Uygulamayı ücretsiz indirebiliyorsunuz. Uygulamayı indirdiğiniz zaman oyunda ki sanal koşucunuz sizin banttaki hızınıza göre koşuyor. Grup koşuları, yarımaratonlar gibi seçenekler mevcut. Bant için iyi bir çözüm olabilir.

4 Beğeni

Eger foodpod unuz varsa 2018 yili icerisinde ucretsiz olarak tam yil deneyebilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Deneme sürümüne nasıl kayıt olunduğunu öğretebilir misiniz ?

1 Beğeni

Herhangi bir sey yapmaniza gerek yok. Zwift kayit oldugunuzda kosuyu secerseniz size 2018 yili icinde uyelik falan sormayacaktir. Direk calismasi gerekir.

Örneğin iOS için app store’dan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Email adresi ile kayıt olduktan sonra herhangi bir ücret talep etmiyor. Koşuyu seçmeniz yeterli. Problem footpod’unuz ant + ise küçük bir Bluetooth adaptörü gerekiyor sanırım. Bluetooth uyumlu ise herhangi birşeye gerek kalmadan bağlanarak kullanabilirsiniz.