Yurtdışı yarış organizasyonları

Adam kazandi! Tebrikler Mehmet!

6 Beğeni

Bravo gerçekten… İkinci ile arasında 47dk var! (6:38:40 ile 65Km/3000+ parkur rekorunu da kırmış)

7 Beğeni

UTWT ISTRIA 100 . (17-19 Nisan 2020) Fatih Topçu ve Argeus kalabalık gitmeyi düşünüyor, ilgilenenlere… ^^

1 Beğeni

2020 Ultra-Trail® World Tour circuit
1:24 e dikkat :sunglasses:

Highlight 2019 Ultra-Trail® World Tour circuit
4:38 e dikkat :upside_down_face:

3 Beğeni

Değerli koşucu dostlar,

UTWT, 2020 Yarış takvimini daha kendisi güncellemeden önce bizim takvimimizde güncellenerek yerini aldı.

Şahsen ben biraz hayal kırıklığı içindeyim. Listeye yeni yarış eklenmesini beklerken UTMB kendi yarışlarını ekledi. Bazı discovery’ler de devam ediyor yeni kategorizasyonunda, bazıları da elenmiş. Aralarında CUT zaten çok öne çıkıyordu, 2020’de daha da çıkıyor… umarım bunun yansıması olarak startta daha fazla elit atlet görürüz 2020’de…

Sevgiler,

1 Beğeni

Bu Courtney insan mı acaba veya nasıl bi insan… :sunglasses::clap:

Ultra-Trail® World 2019 - Women’s Podium

1 Beğeni

12:00 daki inişe dikkat çekmek istiyorum! :upside_down_face:
Ne çekimler!.. Sanki 80km değil 10km koşuyorlar… :slightly_smiling_face:

Nisan 2020 Londra Maratonuna Bekele de giriyormuş. Ufak bi meydan okuma ^^

8 Beğeni

1 Beğeni

Kapadokya UT’i bir anda göremeyince tuhaf geldi. Sonra buldum. Haritada gidip İstanbul’a konumlandırmışlar. Canın sağ olsun UTWT. Sonra İstanbul çöl mü, deveye mi biniyorsunuz falan tabi dimi :stuck_out_tongue_winking_eye:

UTMB birçoğumuzun hayali ve hedefi ama herkes için mümkün olmuyor. 2018’de Mont Blanc Maratonu’nda koşmuştum, çok da keyif almıştım ama kayıt sırasında sağlık raporunu yüklemenizi istiyorlardı diye hatılıyorum.

https://www.marathonmontblanc.fr/en/

4 Beğeni

:sunny: :mountain: :upside_down_face:

5 Beğeni

Merhabalar, Golden Trail World Series 2021 sezonu 3. yarışı olan Dolomyths Run, birazdan 9:15 te canlı başlıyor.

Dolomyths Run, özeti en azından İngilizce, yarış full italyanca olunca pek birşey anlaşılmamıştı :frowning:

2021 sezonu ilk yarışı Olla Du Nuria özeti:

2021 sezonu ikinci yarışı Marathon Du Mont-Blanc özeti:

3 Beğeni