Yurt dışından ayakkabı - garanti konusu

Nike Alphafly 3 koşu ayakkabı aldım yurt dışından 200 km toplam koşu sonrası 10 k antıraman son 3 km sinde taşa geldi sanırım nasıl oldu anlamadım yırtılma sesini duyunca ayakkabı bu duruma geldi çok üzüldüm bu konuda nasıl bir yol izleye bilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ayakkabı 3 aylık garanti olmazsa mecbur ayakkabıcıya yapıştırmak zorunda kalacağım .

1 Beğeni

Nike online’a yazarsanız genelde yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yalnız ayakkabı 200km den fazla kullanılmışa benziyor. Fotoğraflarını isterlerse ona göre gönderin derim.

1 Beğeni

çok teşekkür ederim Nıke online yazacağım bu arada gerçekten 200 km bu ayakkabının durumu bende her şey kayıt altında ben bunlara çok dikkat ediyorum sabah akşam 20 k koşuyorum yıllardır . Burada olmayan o kadar çok ayakkabı kullandım eskittim ki sayısını ben bile unuttum hiç bu kadar kısa sürede böyle deforme olan bir ayakkabı kullanmadım .

2 Beğeni

Doğrudur üstad. Bende nike ayakkabıların pek çok modelini kullandım. Bu kadar deforme olmadı bende. basış veya farklı bir durum olabilir.

2 Beğeni

Bu tür ayakkabıları mağazada elime alıp 60 kilo elitler için fazla dayanıklı olmaz diyordun ama bu kadarını da beklemiyordum. Tabandaki topuk yüzeyde köpük yüzeyin üstünde sert bir taban yok burası sert bir cisimler çarpışınca yırtılmış. Muhtemelen üretirken farkındaydılar ama koşucuların asfalt benzeri yüzeylerde kullanacaklarını kabul ettiler. Geçmiş olsun.

2 Beğeni

Evet kilo olarak dediğin gibi 60 kg elit Sporcular için sanırım çünkü benim kilom 72 ve toplamda 200 km koştum son koşuda nasıl olduğunu anlamadım ama sanırım yanlış hatırlamıyorsam mazgala çarptım dediğiniz gibi bir çarpışma olayı oldu sanırım çok üzüldüm yapacak bir şey yok inşallah sorunu çözebilirim