Yeni Saat Arıyorum (Tavsiye)

Hep söylüyorum koşacaksanız, sporcu iseniz Activity Tracker ve bildirim özelliği olan bir Garmin yada Suunto yada Polar, yazın yazlıkta yürür gibi yapıyorum, telefonsuz yapamam diyorsanız, her an mesaj vs önemli diyorsanız Samsung yada Apple. fakat burada sporcular için ürün çokkken , Apple ,Samsung dan başka bu işi iyi yapan yok. Hatta Apple alırsanız her gün şarja takmanız gerek. GPS kullanmasanız bile.

Yazın yazlıkta yürür gibi yapıp telefonsuz da yapamayanlar için telefonda kalmalarını masraf yapmamalarını tavsiye ederim direk. Samsung telefonumdaki S Health gayet iyi iş görüyordu ama bir sebepten dolayı telefonu kastırmaya başlamıştı, yoksa hiç bulaşmamış olurdum Garmin’lere. :smiley:

1 Beğeni

Kesinlikle telefondan başka birşeye para vermesinler. Garmin candır.

Yeni saatimi almış bulunmaktayım Forerunner 630, çok az kullanılmış hatta nabız bandı çıkarılmamış bir 2. el saat. Polar sonrası 44 gr ağırlığı ile kolumda yok gibi duruyor. Ekran okunurluğu çok yüksek, ışıklandırması harika. Kullanımı kolay , dokunmatik hassasiyeti çok iyi. Daha koşuya çıkmadım , bugün ilk koşumu yapıcam.
İnceleme videosunu da eklerim.

1 Beğeni