Yeni desteğimiz

Türkiye’de henüz koşu dünyası bugünkü kadar kalabalıklaşmamışken, bilgi ve deneyim paylaşımı mecraları konusunda sıkıntı yaşanıyorken Koşu Gazetesi’ni hayata geçirmiştik (Şubat 2012). Bunu yaparken hedefimiz koşu konusunda genişlemeye ve büyümeye katkı verecek bir enerji yaratmaktı. Sayı olarak çok fazla olmasa da, her zaman kaliteli içerik sağlamaya özen gösterdik. İlerleyen zamanda ise herkesin bilgi ve deneyimlerini paylaşabilmesi için bu platformu, KoşuForum’u hayata geçirdik.

İlk günden yana olup bitenler bu hedefte yavaş da olsa başarıyla ilerlediğimizi gösterdi. Ana konusundan sapmayan, az ama öz, bilgiye ve deneyime dayanan paylaşımlarınız sayesinde de buna devam edeceğiz.

An itibariyle KoşuForum, 783 kayıtlı kullanıcıya, 697 konu başlığına ve bu başlıklar altına yazılan 6443 yazıya ulaşmış durumda. Her ay on binlerce sayfa gösterimi olan forumu üye olmadan takip edenlerin sayısı ise bundan çok daha fazlası.

Forumun yaşantısına başlama sürecinde fikirleri ve tavsiyeleriyle destekçimiz ve forumun altyapısına katkısıyla yol arkadaşımız olan Raidlight Türkiye’ye teşekkür ederiz. Koşu topluluğuna vermeye çalıştığımız katkıyı büyütmek adına önümüzdeki dönemde ise ASICS’in desteği ile ilerleyeceğiz.

Forumu ve siteyi takip eden, bilgisini, deneyimlerini paylaşan herkese teşekkür ederiz.

17 Beğeni

Okumaktan ve yazmaktan büyük keyif aldığım Koşu Forum’a desteklerinden dolayı Raidlight Türkiye, Emre Tok’a ve destek verecek olan Asics’e teşekkür ederim. Koşu Forum çok önemli bir boşluğu dolduruyor, bilgiye, bilginin sahibine ulaştırıyor, cesaret veriyor, motive ediyor.

Bu tip projeleri yürütmenin büyük emek ve özveri istediğini, zorluklarını çok iyi biliyorum . Bu vesile ile Forum’da emeği geçen, paylaşan, katkı sunan, dostluğunu esirgemeyen herkese başta sevgili Mert Derman olmak üzere teşekkürü bir borç bilirim.

4 Beğeni