Yeleğe konan su şişesi 500ml

merhaba, dechatlondan 5L koşu yeleği aldım. Fakat 500ml su plastik su matarasından almadan çünkü herkes koku yapıyor yorumu atmış. Tanesi 60 liraydı. Kokmayan 500ml su şişesini nereden alabilirim. Marka belirtirseniz sevinirim.

1 Beğeni

Decathlon su mataralarını (2 adet 500’lük 2 adet de küçük boyunu) 2 yıla yakın süredir şikayetsiz kullanıyorum. Katlama kaynaklı bir tanesi yeni delindi, onun dışında özellikle koku ile ilgili hiç şikayetim olmadı. Fiyat performans olarak tavsiye ederim.

bu ürüne zaten baya kötü yorumlar gelmiş okursanız, bende güvenemedim alsam mı diye

Yorumlara bakmamıştım, şimdi baktım. Ama yukarıda belirttiğim üzere benim koku şikayetim hiç olmadı gayet güzel kullandım.

Merhaba,

güvenle alabilirsiniz. Her kullanımdan sonra vakit geçirmeden sadece suyla temizleyip, ağzı açık bir şekilde havalandırmaya bırakırsanız sorun olmayacaktır.

3 Beğeni

Merhabalar, ben genellikle 330ml veya 500ml pet şişeleri kullanıyorum. Geceden buzluğa koyunca bu sıcakta çok güzel soğutucu etkisi de oluyor. Salomon marka soft flask mataraları ise sadece yarışlarda kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Merhaba, ben de yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Benim de koku problemim olmadı. Her kullanımdan sonra temizleyip içi kuruyuncaya kadar ağzı açık bırakıyorum.

1 Beğeni

herkese yeniden selamlar. Mağazadan 2 adet 500ml matara aldım. Fakat acayip derecede kötü bir tat geliyor içerken. Ne yapmalıyım. Değiştirmem gerekir mi?

Karbonat ile bol bol yıkayın, koku gidiyor, ama kullanım sonrası havalandırmazsanız tekrar koku oluşur

3 Beğeni

En az 1 yıldır sorunsuz kullanıyoruz. Geçen kapağı akıtınca, kapağa detaylı bakmak icap etti. Su emilen kapağın içi simsiyahtı! Onu da ara ara temizlemeyi unutmayın!

Sağlıklı günler.

2 Beğeni

Salomon’un 500ml’lik soft flasklarını kullanıyorum. Yelekle birlikte yurtdışından almıştım 2 tane gelmişti pakette.
Bisiklet dahil kullanıyorum. (3. şişe olarak %80 suyu dondurup, çıkmadan kalan kısmına su ekliyorum ve diğer tüm suluklardan uzun süre dayanıyor)
Tavsiye ederim.

1 Beğeni

Ben de 500 ml olarak iki tane kullanıyorum. İçinde suyun dışında bir şey kullandıktan sonra temizlemezseniz plastik olduğundan dolayı koku yapar ya da iz bırakabilir. F/P olarak bence en iyisi.

2 Beğeni

Aldığımdan beri sadece su kullandım ve kullandıktan sonra mutlaka su ile çalkalayıp ağzı açık bırakıyorum. Ama su doldurup koşmaya başladıktan yarım saat sonra içilmez hale geliyor, çok pis tadı oluyor.

1 Beğeni

Raidlight çantayla gelen soft matara kullanıyorum koku yok.

1 Beğeni

Decathlona bir sorun isterseniz çünkü ilk defa sizden duydum. Kullanan arkadaşlar var

merhabalar, buzdolabında buzlukta beklettin ertesi gün su doldurdum. yarım saat koku olmadı sonra tekrar başladı. aynı pis koku. neyden kaynaklanıyor olabilir. nasıl çözerim sorunumu

Bende uzun süredir kullanıyorum hiç koku problemi yaşamadım. Geçen hafta yeni bir takım aldım ve onlarla da pazar günü koştum bir problem göremedim. (Hatta birtanesine powerade doldurdum, yıkadıktan ve havalandırdıktan sonra koku yok)

Neden değişim istemiyorsunuz? Belki dönemsel bir problemdir, ürünün belli bir partisi problemli olabilir.

2 Beğeni

Burada kokuya karşı hassasiyetiniz çok fazla olabilir mi? Bu suluklarda doğal olarak cam bardaktan içilen suyun tadı bulunmuyor, hafif farklı bir tadı oluyor. Ama “aynı pis koku” demek zor bunun için. Benim deneyimim budur.

2 Beğeni

Merhaba,
1.Su ile çalkaladıktan sonra ağzı aşağı bakacak şekilde bekletin.
2.Yeleğe konan suyu, musluk dışından 1.5lt’lik sulardan koyup evde 30dk-1 saat bekleyip deneyin.(Güneş’ten ve su kaynağından olup olmadığının testi)
3.Decathlon sayfasında şikayetlerdeki gibi durum için @Eren’in dediği gibi değişim, iade isteyin.
4.Ben bulamadım ama aklınızda şu ürün de bulunsun.Alarm kurulabilir.
https://www.amazon.com.tr/Salomon-Soft-Flask-500-ml/dp/B00B6QG240
Sporla sağlıcakla kalınız :+1:.