Yastıklaması yüksek ayakkabı önerisi

yakın zamanda kasım indirimleri başlayacak ve ben de koşu ayakkabısı alacağım. önerilerinize ihtiyacım var. 3000 en fazla 3500 tl (harbi bi ayakkabı olması lazım) bütçem var.yastıklaması rahatkığı en büyük kriterim. nike pegasus 40, ne kadar indirim olur bilmiyorum ama nimbus 25 ve invicible 3 düşünüyordum o kadar indirime girmez ama olsun. önerebileceğiniz ayakkabı varsa çok iyi olur.

Bu sitede kıyaslama yapabilirsiniz

1 Beğeni

teşekkürler, site güzel görünüyor inceleyeceğim.

2 Beğeni

Merhaba. Hoka bondi yada clifton modellerinide inceleyebilirsiniz. Bu aralar boyner stoklarına ara ara giriyorlar. Uygun numaranız şansınıza denk gelebilir.

1 Beğeni

yakın zamanda alacağım için pek mümkün grünmüyor ama teşekkürler

1 Beğeni

2700 civarına Trendyol dan invincible 2 aldım. normalde 43 giyiyorum ama ayağım taraklı, 44 alacaktım koşu ayakkabısı olduğu için ama 43 vardı sadece umarım çok sıkmaz

1 Beğeni

İnvicible 2 dayanıksızlığı 3 ise koşarken kayma tarzı problemlerinden dolayı baya sıkıntılı ayakkabılar keske gel nimbus 25 alsaydınız

1 Beğeni

Taraklı Ayaklar için doğru tercih yapmışsınız. Numara sorun yaratmaz bence. Dayanıklılık konusunda rastladığım tek sıkıntı taban tarafının açılması onuda ayakkabı tamircisine yapıştırtırsın. Bahsettiğim açılmada toplam 500K dan sonra olur büyük ihtimalle. Islak zeminlerde adım mesafenizi düşürün kaygan olabiliyor.

Ama en önemlisi bu ayakkabı ile koşmak çok keyifli. Tabanı çok yumuşak :blush: hayırlı olsun

1 Beğeni

Haklı olabilirsiniz ama maalesef o fiyatlara çıkamazdım, en başından beri nimbus 25 araştırdım nasip olmadı. Sağlamlık konusunda benim açımdan sıkıntı olacağını düşünmüyorum açıkçası çünkü günlük ayakkabı olarak kulanacağım, ayda birkaç kez çıkarsam ancak çıkarım koşuya(4-5km) o da sıkıntı çıkarmaz galiba. Fikirleriniz için teşekkürler.

Sanırım o kadar mesafeyi kat etmem biraz zamanımı alır​:sweat_smile:
Umarım o keyfi bende alırım.
Yanıtınız için teşekkürler.

1 Beğeni

O zaman yorumlarınızı merakla bekliyorum tecrübelerinizi aktarın lütfen bende almak istiyorum ama dediğim sebepler yabancı forumlarda çok dönmüş ondan merak ettim

Tabiiki seve seve aktarırım deneyimlerimi sizlere

1 Beğeni

Nimbus 25 almamanız isabet olmuş. Daha önce nimbus 21 kullanmış ve uzun süredir pegasus serisi kullanan biri olarak söyleyebilirim ki nimbus 25 tam bir hayal kırıklığı.

3 Beğeni

Çoğu zaman beton zeminli bir parkta koşmak zorunda kalan biri olarak Asics Novablast 3’te kesinlikle aradığımı buldum diyebilirim. Önceki ayakkbılarda betonun sertliğini neredeyse doğrudan kaval kemiklerimde de dizimde hissederken Novablast ile çok rahat ettim.

4 Beğeni

Bende aynı ayakkabıyı kullanıyorum Pegasus 39 flyeaselerden sonra bu ayakkabı aşırı mutlu etti beni ancak yine de koşarken bilek üstünde yanmalar oluyor invicibleleri mutlaka deneyimlemek istiyorum ama fiyatları aşırı yüksek kararsızım

1 Beğeni

Nimbus 25 koşu ayakkabısından çok günlük spor ayakkabısına benziyor.Özellikle gün içinde hareket halinde olanlara ya da ayakta çalışmak zorunda olanlara öneririm.İndirime girilince alınabilir

1 Beğeni

Trail koşusu yapıyorsanız Nike React Pegasus Trail Serisi önerebilirim. Heel drop’un biraz fazla olduğunu öğrendim (10mm) fakat yastıklaması gayet yerinde. Onun haricinde Adidas adistar serisi de güzeldi fakat bu ayakkabılar patikalarda çok kontrol edilebilir değil.

1 Beğeni