Yarış Takvimi 2019

merhaba arkadaşlar

Herkese şimdiden sağlıklı bir şekilde hedeflerinize ulaşabileceğiniz,
keyifli ve bol yarışlı bir sezon dilerim :slight_smile:

2019 yılına ait takvimi, güncellemeye başladım.

Aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz.

Listeye yeni yarış ekletmek için bilgilendirme mail adresim,

runbursa@gmail.com

Sevgiler…

23 Beğeni

Bu ne güzel bir haber! :star_struck:

Teşekkürler…

1 Beğeni

eline sağlık @akmanc

1 Beğeni

Merhabalar,

TeamRun.BO 2019 Yarış takvimimiz (elimizdeki mevcut bilgilerle) hazırdır.

Bildiğiniz gibi, bizim takvimimiz ilgi odağımız olan ağırlıklı patika yarışlarını içermektedir. 2 yıldır bazı işaretlemeler kullanarak, takvimi daha kolay takip edilebilir yapmayı amaçladık…

YARIŞ TAKVİMİMİZ https://teamrunbo.wordpress.com/yaristakvimimiz/

Sağlıklı bol koşulu yıllar dileriz.

Team Run.BO’lar adına,

10 Beğeni

Teşekkürler bilgiler için.

1 Beğeni

Ne çok iptal edilen yarış var. Üstü çizilmiş olanlar iptal mi yoksa daha kayda açılmayan yarışlar mı ? Bir de anlamadığı Egede’ki bir çok yarış hep sıcak mevsime atılmış oysa bence bu aylarda Ege’de çok daha güzel serin yarışlar yapılabilir. Tabi Aralık,Ocak kapalı sezon oluyor.

1 Beğeni

merhaba

Tarihi henuz açıklanmadığı için,

referans olsun diye bir önceki sene yapıldığı tarihleri üzeri çizili olarak gösteriyorum.

Aslında, tarihler de az çok belli :slight_smile:

Iptal edilen ya da ertelenen yarışlar olduğu zaman da, parantez içerisinde ayrıca yazıyorum

5 Beğeni

Merhabalar,

Team Run.BO yarış takvimimizde yarışın üzeri çizildiği zaman o yarış tamamlanmış demektir. Henüz tarihi belirsiz olan yarışları takvime ilgili ay başlığı altına ekledim, fakat bu tip yarışlara (TBC) işareti de ekledim. Yarış iptal ise mutlaka yanına yazıyorum… 2 yıldır patika ve asfalt yarışlarını ve hatta bizim favori ve kayıt yaptırdığımız yarışları da işaretlemeye başladım. Zira bu işaretleme kılavuzu takvimin en başında yer almaktadır. Açıkçası takvimi biraz daha herkes için kolay anlaşılır hale getirmeye çalışıyorum. Ne mutlu ki Run Bursa’nın takvimi de yıllar geçtikçe artan yarış sayısı ile birlikte patika organizasyonlarına da epey yer veriyor, hatta yurtdışı yarışlarına bile bu yıl yer vermiş, ilham verdiysek ne mutlu bize… Tozlu ve çamurlu patikalarda görüşmek üzere. Sevgiler…

8 Beğeni