Yarış Bul - Takvim Sitesi

Herkese merhaba,

Koşu ve diğer branşlarda yarışları da içeren yarış takvimi sitemizi hayata geçirdik. Yarış Bul’ da ülkemizde düzenlenen koşu, bisiklet, yüzme, triatlon ve oryantiring yarışlarını ve spor kamplarını tek bir takvim üzerinde veya ayrı ayrı görebilir ve sezonunuzu planlayabilirsiniz.
Takvim haricinde makaleler bölümünde sporla ilgili çeşitli konularda yazılara ve yarış raporlarına ulaşabilirsiniz.

Son olarak bülten kısmına abone olarak gelecek aya ait yarış takviminin e-posta adresine gelmesini sağlayabilirsiniz.

Siteyi iyileştirmek ve içeriği arttırmak için yazı ve eleştirileriniz çok önemli. Düşüncelerinizi bu postun altında paylaşırsanız sevinirim. Hepimize keyifli bir sezon olsun!

Yarış Bul

12 Beğeni

Güzel bir düşünce , elinize sağlık. Bülten için bir fikrim var, yapılabilir mi bilmiyorum.
Biliyorsunuz yarışlara belirli bir hazırlık süresi oluyor. Son 1 ay kala bülteni alan biri için çok geç olabilir. Hem antreman olarak, hem de erken kayıt avantajlarını kaçırdığı için gitmek istemeyebilir. Kaydı yeni açılan yarışları mail olarak almak çok işe yarardı diye düşünüyorum.
Teşekkürler…

3 Beğeni

Tebrikler ellerinize sağlık.

1 Beğeni

Yarış organizatörleri düzenli bilgi akışı sağlarsa bunu yapmamız mümkün. Bunun dışında bütün yarışların kayıt açılış ve fiyat artışlarını takip etmek çiddi bir iş yükü olurdu :slight_smile:

1 Beğeni

Emeklerinize sağlık, Ağustos sonrasındaki hiçbir organizasyon mevcut değil. Ağustos ayından öncekiler siteye mail attı diğerleri atmadı şeklinde mi düşünmeliyim? :slight_smile: Eylül ayında bu sene DÖRDÜNCÜ kez yapılacak olan Kaçkar Ultra Maratonu var, Kasım ayında yaşı 30’ ların üzerinde olan İstanbul Maratonu siteye mail atmazsa dahil olmayacak mı?

Referans siteleri olarak aşağıdakileri alınabilir.

  1. https://runbursa.com/yaristakvimi2018/
  2. https://teamrunbo.wordpress.com/yaristakvimimiz/
3 Beğeni

Ağustos ayından sonraki yarışlar önümüzdeki hafta içinde eklenmiş olacak. Takvime neredeyse her gün yeni yarışları ilave ediyoruz. Öncelikle federasyonların sitelerinde belirtilenleri daha sonra da özel yarışları eklemeye çalışıyoruz. Hatırlatma için teşekkürler.

1 Beğeni

Teşekkürler, kolaylıklar dilerim. :slight_smile:

1 Beğeni