Yağmurluk/Rüzgarlı önerisi yapar mısınız?

Malum kış yaklaştı. Çok dolgun fiyatlı olmayan öğrenci işi yağmurluk rüzgarlı Vs. ekipmanların önerisini yapabilir misiniz?

3 Beğeni

Eğer Istanbulda yaşıyorsanız ve iptal edilmez ise Maraton öncesi fuarda birçok ürün deneme fırsatınız olur, en azından görerek, deneyerek almiş olursunuz.

Fiyat performans verimi olarak en iyisi Mac In A Sac marka yağmurluklar bence. Neredeyse tüm internet alışveriş mağazalarında satılıyor. Ekonomik, hafif, 7K su geçirmezlik, katlanıp ufacık bir çanta olması vb. iyi yanları var.

Paraya kıyarım diyorsan son nokta Salomon Bonatti Pro kuşkusuz. Verilen parayı da sonuna kadar hakediyor bence.

Salomon Bonatti bir kere al bir daha düşünme…

Günlük kullanım için kaft marka rüzgarlıklar kaliteli ve görseli iyi hafif yağmura dirençli.

Selamlar, ben Gore urunlerini oneririm. Uygun fiyat kategorisine girmese de belki ileride tercih edebilirsiniz.
Neredeyse Frodo‘nun Mithrilden yapilmis yelegi ayarinda. Kar, kis, yagmur fark etmiyor, cok hafif ve kosu boyunca kuru ve sicak kalmanizi sagliyor.

Ben mizuno 20 er kullaniyorum. Kendi sitesinde outlet bolumunde bi iki rengi vardi. Bazen ekstra indirim de oluyor iyi fiyata dusuyordu. 20 k su gecirmezlik veriyor. Kumasi da baya yumusak :slight_smile: