Xiaomi Amazfit GTR

https://cn.amazfit.com/gtr.html

Amazfit GTR siteye eklendi… Henüz ingilizce yok…

Kutu Video
https://www.youtube.com/watch?v=FAiydO2St_Y

Lansman Video
https://www.youtube.com/watch?v=h8tulw0fhW8

Reklam Video
https://www.youtube.com/watch?v=6rUQkv6CSAI

Satın Alma Linki
Amazfit GTR 47mm 999Yuan

4 Beğeni

İnternette ingilizce çok bilgi yok henüz, ama gördüğüm kadarıyla akıllı saat özellikleri açısından kısıtlı bir saat olmuş. Mikrofon/hoparlör yok, müzik depolama ve oynatma yok. Saatin olumlu özellikleri çok uzun batarya ömrü, oled ekran, 2 farklı boyutta gelmesi, 5 ATM su geçirmezlik (yüzmede kullanılabiliyor), 116(42mm) ve 145 dolar(45mm) fiyat etiketine sahip olması, titanyum ve aluminyum versiyonları olarak sayılabilir, atladığım şeyler olabilir. Firstbeat özellikleri yok. GPS ve nabız ölçer performansını zaman gösterecek. Ben en azından Spotify veya müzik depolama fonksiyonu bekliyordum, hayal kırıklığına uğradım.

Bu saat stratos pace 2’nin devamı değil sanırım, öyle mi?

Sanmıyorum, metal gövdeli bir koşu saati çok anlamlı gelmiyor bana. Aynı durum Garmin’in Marq’ları için de geçerli. Amazfit iyi görünen ve günboyu takılabilecek bir akıllı saat üretmeye çalışmış, Stratos’ta olduğu gibi polimer / karbon gövde temalı bir versiyon daha çıkacaktır diye düşünüyorum. Amazfit “sporcu saati” meselesini anlamış ve önemseyen bir firma görüntüsü çiziyor.

Merhaba arkadaşlar. Ben amazfit gtr 2 kullanıyorum. Harici nabız bandını eşleştiremedim. Kullanıp eşleştiren var mı acaba? Öncenden stratos 2 var dı onda koşu moduna geçince var dı bunda bulamadım