Uzun mesafe yarışlarda bazı koşucuların (özellikle elit) çantalarının küçüklüğü

Vay canına, çift çanta hiç aklıma gelmemişti.

4 Beğeni

Bende ikna oldum, bi ara kediyi de koşuya götürecek sandım :smiling_face:

3 Beğeni

Rica ederim. Kısa mesafelerde iş görüyor… Bu arada ürün üstünde bazı değişiklikler yapmam gerekti. Almak isteyen olursa yanlış yönlendirmiş olmayayım. Malzemeleri sıkı sıkı tutabilmek için birkaç yere dikişler atıp eklemeler yaptım. Mesela arka cepten malzemeler düşmesin diye iki geniş lastik dikip kuvvetlendirdim. Bilginiz olsun.

10 Beğeni

https://www.waa-ultra.com/en/ultra-light-t-shirt-men.html en basitinden çok hafif ve katlanabilir tişört

bu telefonun yarısı boyutunda telefonlar var.

düdük

200 lümen fener. yedek mahiyetinde

gibi gibi…

4 Beğeni

Merhaba, ultralarda start hariç pek kimseyi göremiyorum ama görebildiklerim de benim gibi çanta içeriği ile başlamadıkları belli olmakta. Uludağ için zorunlu olmasa da suya dayanıklı pantolonu taşıyorum… Kullanıp kullanmayacağımı düşünmüyorum sadece yanımda taşıyorum. Yarış günü de olsa solo tırmanış yaptığım antrenman da olsa hep yanımdalar. Kafa feneri, fazladan yedekli pilleri, içlik ve tişört yedekleri, yiyecek içecekler vs. Çanta içerikleri ile ilgili tanık olduğum en ciddi durumlar yine Uludağ zirvedeydi; yoğun sağanak altında zirveye tırmandığım zaman kontrol noktasında yedek giysi veya battaniye taşımayan arkadaşlarla karşılaştım. Başka ne türden uygulamalar var bilemiyorum, ben genelde dağdan en son inerim :smiley:

5 Beğeni

Az önce Bielrafols’un Transvulcania vertical KM yarışı videosuna denk geldim. (Kendisini takip etmiyorsanız, kesinlikle takip edin. Elit atletleri kameraya alarak onlarca km birlikte koşabilecek bir ayarı kaçık)Buyrun buradan

Transvulcania Vertical KM yarışında bardak ve telefon zorunlu malzeme:
image

Bu da Fabian Venero’nun yarış için seçtiği telefon:

Önlerde gerçekten çok küçük ve çok farklı hesaplar yapılıyor.

9 Beğeni

Yukarıda @nForcible 'ın paylaştığı görseldeki telefon itiraf etmem gerekirse bana saçma gelmişti, kim niye bunu alıp taşısın diye düşünmüştüm. Sizin paylaştığınız görselde benzer telefonu görünce şaşırdım ve yazmak istedim. Gerçekten ön sıralarda ilginç küçük hesaplar yapılıyor demek ki. Bu kadarını beklemiyordum.
Orta ve arka sıralarda kendinle yarışarak keyif almak benim için en güzeli.

6 Beğeni

O yine büyük,
Bizim elitlerde bunlara benzer telefon kullanıyor.

3 Beğeni

Maşallah her şeyi alıyor.Ama benim aklıma takılan o şekilde koşarken rahatsızlık vermiyor mu?

2 Beğeni

Tabi ki hiçbirşey takmadan koşmak kadar iyi değil. Fakat özellikle 40 50 km ve baton kullanmayacağım yarışlarda yelektense, kemerle daha rahat ediyorum. Baton için de yer var ve sığıyor. Fakat kemerle koşarken batonu katlayıp geri takmaya çalıştığımda yerini tam ayarlamazsam diğer malzemeleri kemerden dışarı atacak bir şekilde kalabiliyor. Bu da çok yorucu.

2 Beğeni

Alışık değilseniz ve göbek kalça bölgesi zayifsa belli bir km sonrasında ağrılar başlıyor. Ben cut takım yarısında otso’ya sulukları sigdiramadim elimde taşıdım ama ona da alışık olmak gerekiyor.

1 Beğeni