Under armour ayakkabı seçimi

Merhaba dostlar forumda yeniyim bir tavsiyeye ihtiyacım olduğu için bu konuyu açıyorum UA Speedform Velociti ayakkabısını almak istiyorum internetten alacağım daha önce under armour kullanmadım kalıbı hakkında tecrübem yok sizce kaç numara ayağıma uygun olur ayaklarım 27.5 santimetre civarı bir kaç milim fazla olabilir new balance 574 ü 44 numara giyiyorum , internette genelde kalıplarının dar olduğu söylenmiş 1 numara büyük almalı mıyım decathlondan aldığım koşu ayakkabım 43 numara uçlardan biraz rahatsız ediyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Deneme şansınız yoksa numaraları değil cm olarak değerlendirin daha doğru sonuçlara ulaşırsınız. Kendi ayağınızı topuktan baş parmak ucuna kadar ölçün, bunu 2 ayağınız için de yapın en fazla olan sonucu alın (2 ayak farklı olabiliyor). JP sisteminde cm olarak belirtilir, Türkiye sitesinde yazmıyorsa yurt dışı siteden bakabilirsiniz.

(ayağınızı düz bir zemine koyup, topuğunuzu duvara dayayın öyle ölçü alırsanız daha iyi olur)

2 Beğeni

Ben daha önce under armour kullandım, kalıp konusunda bana dar gelmedi, adidas veya nike ile benzer kalıplara sahip, çok tereddüt var ise iki numara alın bir tanesini iade gönderin.

46 numara under armour charged patika koşu ayakkabısı giyilmemiş kutusunda satıyorum. türkiye internet mağazadından aldım, büyük geldi, iade süresini kaçırdım. düşünürseniz.

Hocam konu sahibinin ayağı 27.5 iken siz 30 cm ayakkabı satabilirim demişsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

yeni konu açmak istemedim :raising_hand_man:t2: :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Benim ayaklarım da 27,5 cm ve under armour da 44 numara giyorum.Belki bir fikir verir.

Sizin modelde marka ölçü tablosuna sadık kalmamış sanırım UA’da 27.5 cm 43 numaraya denk geliyor çünkü :wink:

Arkadaşlar ben de aynı konuda danışacağım. Ayaklarım tam 24 cm. Under Armour’da (Model Machine 3) numara beşer cm arttığı için tereddütlüyüm. Acaba tam numara mı yoksa buçuklu mu alsam?

24cm beden tablosunda 38’e denk geliyor.
38,5-39 numara bedenleri var.
Bulunduğu mağazalar için yukarıdaki bağlantıdan arama yaparak deneyip de alabilirsiniz.Yarımdan 1 numara fazlasına kadar sorun olmaz ama 38 numara boşluksuz olmaz

2 Beğeni