Ultra Kitap Yayınlandı

Çevrilmiş dahi olsa Türkçe kaynağın oldukça az olduğu bu alanda çok kıymetli bir işe imza atmışsınız. Ellerinize sağlık

2 Beğeni

Çevrilmiş bir kitap olduğunu mu söylüyorsunuz?

Hayır, koşu üzerine çeviri bile az iken böyle kapsamlı bir kitap yazılmasına vurgu yapmıştım.

1 Beğeni

Kitabı 8 Temmuz’da Geyik Koşusu’nda aldım ve 2 hafta sürmeden zevkle okudum. Kitap gerçekten süper olmuş, benim için süper bir kaynak oldu. Kitaplığımda yer bulamayacak olan bu kitap rehber kaynak olarak hep elimin altında olacak gibi duruyor. Şimdiden bayağ bişeyler aldım kitaptan ve uygulamaya geçtim. Başta Aykut Abi olmak üzere kitapta emeği geçen herkesin emeklerine sağlık…

2 Beğeni

Arkadaslar, 16 Agustos’ta SPX Mega Store Levent’te Ultra Kitap imza gunumuz var. Ayni zamanda yine o gun magazada Salomon S-Lab urunleri yuzde 30 indirimli olacak. Gelme imkani olan ve ilgilenen herkesi bekliyoruz.

SPX Mega Levent ulaşım:
https://goo.gl/maps/D2Wnv75fBJF2
Huzur Mah. Fatih Cad. No:135 Seyrantepe Sarıyer / İstanbul
16 Ağustos Çarşamba 18.00-20.00

4 Beğeni

Keşke hafta içi olmasaydı :frowning: Hem de trafiğin en ölümcül saatinde .Neyse böyle uygundu sanırım.

Merhaba, kitabı bulamıyorum maalesef. Birden fazla D&R gezdim, hiçbirinde kalmamış. Hepsiburada’dan sipariş verdim. Stoklarda olmadığı için iptal ettiler.

Emar D&R da geçen hafta 1 adet görmüştüm, bilgilerine…

1 Beğeni

Dagitimcilardaki kopyalar tukendi. Kitabi almak isteyen varsa bana mesaj gonderirse yardimci oluyorum.

4 Beğeni

Hocam eline sağlık en kısa zamanda alıyorum. Teşekkür eder. Emeğinizin karşılığını almanızı dilerim…

1 Beğeni

Bu ülkeye kıymetli bir rehber kazandırdınız. Kaleminize, emeğinize, yüreğinize sağlık. Koşuda olduğu kadar kitap satışında da başarılar dilerim.

1 Beğeni

Hocam kitabı bulamıyorum. Nereden elde edebiliriz.

Bana kargo icin isim, adres, telefon bilgilerini ozel mesajla gonderirseniz gonderebilirim. Adiniza imzalamami isterseniz onu da ozel mesajda belirtmeyi unutmayin.

2 Beğeni

Aykut bey çok teşekkür ederim kitap elime geçti.:slight_smile:

1 Beğeni

Aykut bey yukarıdaki yorum ve istekleri okuyunca çok ama çok mutlu oldum…Sanki kendi kitabım (!) gibi mutlu oldum…Tabi sizin Kitap ve raporlarınız bizim ile o kadar içsellik kuruyor ki sanki iç sesimiz oldunuz.2 kez okudum ve ihtiyaç oldukça kaynak olarak açıp bakıyorum…Kendi konusunda ,baş ucu Kitabı oldu.Bundan sonra yazacaklarınız da ,kaleminize ,koşacaklarınıza bedeninize kuvvet diliyorum.Tabi okuyamayan bütün okuyucu arkadaşlara ,mutlaka ,ama mutlaka okumalarını (acizane) öneririm…

3 Beğeni

Kitap bugün elime geçti. Elinize sağlık @aykutc , tekrar teşekkürler…

2 Beğeni

Aykut Bey merhaba,

Kitap elime ulaştı. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Elime alır almaz okumaya başladım. Benim özellikle hiç yanımdan ayıramadığım kitaplar olur. Hep çantamdadır. Her fırsatta açar tekrar tekrar okurum. Mevcut kitabın yerine yenisi geldi :slight_smile:

İmzaladığınız ve eklediğiniz güzel not için ayrıca teşekkür ederim.
Selamlar, saygılar.

3 Beğeni

Emeğinize sağlık. Sağlık profesyoneli olmasanız da @samilkafkas beyin de değindiği üzere sakatlıklar, sebepleri ve korunma, tedavi süreçleri ile ilgili ek bir başlık açabilirseniz bir sonraki baskısında, pek çok şehir efsaneleri bulunan bu konu hakkında bilinçlendirme açısından yararlı olacağını düşünüyorum.

Merhaba,
Kitabı kitabevlerinde bulmak bir hayli zor,bulabileceğim bir yol önerisi olan var mı?

Teşekkürler…

Ben Aykut bey’e özelden mesaj attım. Elinde kaldıysa herhalde ulaştırır. Yukarıda bir mesajında da belirtmiş.

1 Beğeni