Türkiye'den UTMB 2018 Kayıtları

İki gün sonra çekilişi yapılacak UTMB koşuları önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’den kayıt sayısını ciddi oranda arttırdı. 23 kadın, 85 erkek olmak üzere toplam 108 kayıtlı koşucu var. 61 kişi ile OCC özellikle dikkat çekiyor. Türkiye’deki bazı koşulara bile bu kadar kayıt olmadığını düşünürsek ilgi gerçekten yüksek diyebiliriz. Aşağıda kısa özetini bulabilirsiniz. Kayıtlı herkese şimdiden kurada bol şanslar!

UTMB: 170 km, 10000 m+
2 Kadın, 11 Erkek (1 kesin kayıt)

TDS: 121 km, 7300 m+
1 Kadın, 3 Erkek

CCC: 101 km, 6100 m+
3 Kadın, 27 Erkek

OCC: 55 km, 3500 m+
17 Kadın, 44 Erkek

PTL: 300 km, 25000 m+

7 Beğeni

Bu kısmı düşündürücü gerçekten. Kuraya girecek olan herkese bol şanslar dilerim :slight_smile:

Geçen yıl bu organizasyona katılmış ve bu yıl yüksek katılımın bir kısmına :slight_smile: sebep olmuş bir insan olarak şaşırmadım. Yüksek bedeline rağmen mekan, parkur, organizasyon, kitle müthiş, o hafta orada olmak büyük bir keyif ve ayrıcalık. Kayıtlı tüm koşucuların şansı bol olsun, umuyorum 2017 rakamlarının üzerinde bir kura sonucu ortaya çıkar ve birçok güzel yarış raporu okuma fırsatı buluruz :slight_smile:

1 Beğeni

Kura sonuçları açıklandı, UTMB: 6, CCC: 14, TDS: 3 ve OCC: 16 olmak üzere toplam : 39 koşucu yarışmaya hak kazanmış oldu. Geçen yıl 32 kişiydi diye hatırlıyorum. Tebrik eder şimdiden başarılar dilerim :slight_smile:

4 Beğeni

UTMB kuraları açıklandı;
OCC kuraya katılan 61 kişi; kazanan 16 kişi 55km
CCC kuraya katılan 30 kişi; kazanan 14 kişi 101km
TDS kuraya katılan 4 kişi; kazanan 3 kişi 121km
UTMB kuraya katılan 13 kişi; kazanan 6 kişi 170km

Toplam başvuru 108 kişi kazanan 39 kişi… başvuru geçen seneye göre çok arttı ama katılım çok az arttı, geçen sene katılım hakkı kazanan 32 kişi… bu sene 2 kişi kurasız katılım hakkı kazandı…

Herkese başarılar, ayağınıza sağlık… umarım sizleri alkışlamak için bu sene gelebiliriz desteğe…

7 Beğeni