Trail Koşu Ayakkabısı ya da Mağaza Tavsiyesi

Merhabalar,
Trail koşu ayakkabısı bakıyorum. Ciddi anlamda içe basma sorunum var. Ayrıca sağ ayağımda da topuk dikeni var. Koşu ayakkabısı olarak Asics Gel Kayano 22 kullanıyorum ve çok memnunum. Destek ve yastıklaması benim için çok iyi.
Bursa’da SPX Mağazası’nda Salomon ayakkabıları inceledim ama koşu, özellikle de içe-dışa basma ile ilgili bilgisi olan çalışan olmadığı için kimse yardımcı olamadı.

İçe basan ve topuk dikenli birine tavsiyesi olan varsa paylaşırsa memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

Selamlar Gel kayano 22 asfalt ayakkabısı yastıklaması iyidir ancak asfalt ayakkabısıdır,topuk dikeni için yastıklaması iyi bir trail ayakkabısı bakabilirsiniz,salomon sert gelebilir asicsten sonra ,hoka spedgoat yada hoka metafe deneyebilirsiniz ama Türkiye’de satışı Yok maalesef

Yanıt ve tavsiye için teşekkürler. Kayano’dan memnunum, asfalt ve daha çok ponza taşı dökülmüş parkurda koşuyorum uzun süre değiştirmem bu gidişle. Amacım aynı sorunları yaşayan ve trail ayakkabısından memnun olan biri var mı? Ya da modellere hakim biri var mı?
Kayano’yu Beşiktaş’taki Outrunner Mağazası’ndan almıştım ve beni çok güzel yönlendirmişlerdi.

New Balance Leadville’e bir bakmanızı tavsiye ederim.

1 Beğeni