Trail baton hakkinda

Selam arkadaşlar .baton için tavsiye lütfen.araştırmalarım sonucu 3 markaya kadar getirdim.black diamond carbon,leki micro race ve la sportiva trail speed carbon.fakat hepside yekün tutan markalar.bunların dışında önerebileeğiniz varmı ve bunları kullanan varmı.şimdiden teşekkür ederim

2 Beğeni

hocam merhaba ben aliexpressten aoniji marka baton aldım daha önce başka baton tecrübem olmadı yazacaklarımı bu şekilde değerlendirin :slight_smile: mekanizması kolay kullanımlı geldi fazla kullanma şansı bulamadım malum haftassonu yasakları nedeniyle fakar fena gelmedi belki de ilk defa kullanıyorum diiyedir ama fiyat olarak bir indirim denk gelince çok uyguna geldi en kötü öğrenme sürecini bunlarla atlatırım diye düşünüyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Hemen bakıyorum onlarda şimdi.teşekkürler

2 Beğeni

Decatlon batonu,teleskopik yapısı , hafifliğiyle ve rijit yapısı ile çok kullanışlı fiyatına göre çok iyi.

2 Beğeni

En iyi ve tabii en pahali markalar bir araya gelmisler. Batonla nerelerde kosmayi, hangi yarislara katilmayi dusunuyorsunuz?

Ben Decathlon’dan aldigim baton kullaniyorum.

fiyat/performans basarili bir malzeme.

1 Beğeni

Baktım bunlara fakat ağırlıkları yarım kilodan fazla.kısa antraman için olan koşularda süper bencede,uzunlar içiin kullanışlı değil gibi görünüyor.Herhangi bir yarış sırasında koşar iken montajı vakit kaybettirebilir diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Tüm arkadaşlarıma tavsiye ve görüşleri için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Uzun ömürlü bir baton isterseniz Türkiye’de bulunabiliyorsa Gipron Mont Blanc 310 tavsiye edebilirim. Uzun yıllardır kullanıyoruz, oldukça fazla dağ patikası gördüler ve halen çok sağlamlar. Karbon batonlar hafif olmakla birlikte uzun süre dayanmayabilirler, özellikle daha önce baton kullanmadıysanız.

5 Beğeni