The North Face The Flight Vectiv ayakkabı incelemesi

Merhaba, Nisan başından beri yeni The Flight Vectiv ile koşuyorum. 250km kadar sonra hem video hem de blog üstünde inceleme yazdım. Vectiv kolleksiyonu, The North Face’in iddialı ve kanaatimce büyük ölçüde vaatlerini tutan bir ürün yelpazesi.

Blog içinde 2 adet video var. Biri benim, diğeri Vectiv Test Runs Istanbul kapsamında @ersavas @CemAriturk ve @bikeg ile yaptığım kısa röportaj.
Bu yazıyı 12 Haziran’dan önce okuyanlar ISTANBUL VECTIV TEST RUNS son üç etkinliğine katılabilir: 8-10-12 Haziran
Sırasıyla Aydos (Kartal) , Belgrad Ormanı (Geyik Parkuru) ve Hacıosman Atatürk Kent Ormanı patikalarında test imkanları var.
Detaylar ve Covid-19 kısıtlı kontenjanında randevu almak için lütfen : https://www.eventbrite.com/o/macera-akademisi-32832950019

Test etkinliklerine katılanların, katılmayıp alıp kullananların görüşlerini merak ederim.
Vectiv Enduris ile henüz 38km koştum. Bir - İki hafta içinde onunla da planladığım deneyim testlerini tamamlamayı ve ardından paylaşmayı umuyorum.

9 Beğeni

Böyle özel bir imkanı sunduğun için sana tekrar çok teşekkür ediyorum Caner. Daha önce bir kere de yurt dışında böyle bir projeye denk gelmiştik. Yeni çıkan koşu ayakkabısı modellerini, özellikle fiyatların da kurdan dolayı bizim için yükseldiği bir dönemde arazide koşarak test edebilmek ve kiyaslayabilmek gerçekten güzel bir imkan. Ayakkabiyi giyip sandalyede otururken veya oralarda yürürken ayakta yarattığı ilk hissiyatla hemen akabinde araziye çıktığında ve süre arttığındaki hissiyatın nasıl değişebildiğini çok kısa sürede deneyimleyebildim misal. İnsan en azından satınalma kararını gönül rahatlığıyla yapabiliyor veya önceden deneyimledigi başka modellerin performans ve hissiyatlari ile kiyaslama imkanı buluyor.

5 Beğeni

Hiç aklımda yokken ve pek huyum değilken, fastfoam modellerine bakmak için girdiğim mağazada, dene çıkart yaprken NF vectiv exploris futurelight aldım, şehirde denedim memnun kaldım ama özellikle haftasonu istanbul ultra 30K da paralayacağım. Biraz taraklı ayaklarla sorunsuz patika koşusu için aradığım özelliklere sahip gibiydi. Deneyimimi paylaşırım.