The North Face® Kapadokya Ultra Trail 2015

Birincisini bu yıl gerçekleştirdiğimiz The North Face® Kapadokya Ultra Trail önümüzdeki yıl 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde Ürgüp’te düzenlenecek.

Kapadokya’nın kendine özgü coğrafyasında, yine bu yıl olduğu gibi 110K, 60K ve 30K parkurlarının yer alacağı koşular için erken kayıtlar 15 Aralık’ta başlayacak.

Koşular ile ilgili detaylı bilgileri http://cappadociaultratrail.com adresindeki web sitemizden edinebilirsiniz.

Henüz izlemediyseniz bu yılki koşulara ait kısa tanıtım videosuna da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kapadokya’da görüşmek dileğiyle!

11 Beğeni

Merhaba,

UTMB için puan veriyor mu?

Evet, Kapadokya Ultra Trail (110 km, 3350 m+) 3 puan, Kapadokya Trail 60K (62 km, 1850 m+) ise 1 puan veriyor. Koşu tarihi UTMB 2015’den sonra olduğu için puanlar UTMB 2016 için geçerli olacak. Bu yıl katılanlar UTMB 2015 için puanlarını almış durumdalar, bitirenlerin listesi UTMB’ye iletildi.

3 Beğeni

Bu yılki organizasyon için sizi bir kez daha tebrik ediyorum.Gelecek yıl parkurda değişiklik olacak mı?

Eşsiz bir coğrafya, Harika bir organizasyon bu sene sağlık sebeplerinden 45K’da çekilmek durumunda kalmıştım seneye bitirmek için hazır olacam :wink:

1 Beğeni

Çok teşekkürler @cerkes. Parkurlarda ufak değişiklikler olabilir. Kapadokya’da çok güzel vadiler var, bir kısmından daha geçebiliriz! :smile:

2 Beğeni

Eğer becerebilirsem benim için bu yıl “Anadolu’ya saygı yılı” olacak sanırım :slight_smile:

@tgirgin harika bir haber şimdiden heycanlanmaya başladım;)

Serkan, 25 Ekim’deki Antalya Half Iron Man’i dikkate aldınız, değil mi ? Arada kalanların büyük bir kısmının IM organizasyonuna kayacağını düşünüyorum şahsen…

Evet, kesişim kümesinde insanlar olacaktır mutlaka, ama önceki ve sonraki koşu etkinliklerini de dikkate almamız ve araya yeterli zaman koymamız gerekiyor. En uygun tarih bu görünüyordu. Tersini düşünüyorsanız lütfen info@cappadociaultratrail.com adresine email gönderin.

@girgink güzel haber, tarih tam istediğim gibi :slight_smile: hem koşuya hem de daha önce göremediğimiz kapodokya’yı ziyarete geleceğiz. teşekkürler…

İlkini kaçırdım ancak ikincisinde sonradan kararımı değiştirmezsem 110K’da olacağım. Bütün dostlar orada olacak gibi. Harika bir deneyim olacak.

bu yıl uçağı kaçırdığım için katılamadım. 2015 te katılmak istiyordum ama ironman yarışı ile aynı tarihte yapılıyor farklı bir tarihte yapılsa daha çok kişinin katılma imkanı olabilirdi bence…

70.3 Antalya ile çakışması üzdü beni… Başka bir half ironman’den 70.3 e transfer olduğumdan dolayı üzülerek katılamayacağım. Hem stand açma hem de koşma şansını kaçırdım. 2016’ya kalacak :frowning: Ama parkur orada sonuçta… Inaugural yani ilk defa yapılacak Iron Man aslında bence yarışmacı dışında PR ve basındaki kapsamayı etkileyecek. Çoğu kişi Ironman’i konuşacaktır. Ironman’e ön kayıt 1000 e yaklaşmış durumda ki daha yabancılar çok dahil değil…

Ironman önemli bir etkinlik gerçekten @emretok75 . Ama sonbahar dönemi takvim açısından oldukça sıkışık (ki bu aslında güzel bir şey, bir sürü koşu var demek!). @tgirgin’in de belirttiği gibi Kapadokya için de en uygun tarih 24-25 Ekim oldu. Gündemde spor etkinliklerinin olması aslında sinerji açısından da iyi olabilir. Antalya’da olmayı planlamayan herkesi Kapadokya’ya bekleriz!

2 Beğeni

Üzücü ya… Bu durumda bu yarış bize hep ters olacak. Oysa çok isterdim koşmayı… :crying_cat_face:

1 Beğeni

Aynen Mert. Belki 2016, Antalya’yı bir görelim.

aksilik olmazsa eger likya ultra maratonuna katılıp katılamama ya göre 60 veya 110 da beraberiz inşallah :slight_smile:

1 Beğeni

Ironman her yıl düzenlenecek mi @spinodal? Sadece bu yıl olacaksa önümüzdeki yıl bekleriz mutlaka!

Muhtemelen her yıl düzenlenir. Ama ben her yıl katılmam herhalde :smiley: Tamamen sabitlendi mi yani bu yarış tarihi şimdi?