Telefonumun tarayıcısı koşu forumu açmıyor

Yaklaşık 20 gündür ios 12 küsür sürümlü telefonum koşu forumu açmıyor. Değişik tarayıcılarla denedim yine aynı . sanırım sayfada sürümle ilgili bir çalışma yapılmış olabilr sorun budur diye düşünüyorum:Mümkünse eski sürümlerdede çalışacak şekilde rehabilite edilmeli , ayrıca app uygulaması olsa çok daha iyi olur görüşündeyim.Adminlerden bir açıklama rica ediyorum.

1 Beğeni

Ben iPhone uzerinde hem Chrome hem de Safari ile erisebiliyorum. Ama isletim sistemim ios 17. ios 12 uzerinden 5 nesil gecmis. Nasil test edebilirim acaba bu durumu :thinking:

1 Beğeni

Firefox developer tools icinden ios 12 denedim sorun gorunmedi ama.

1 Beğeni

İos 16.6.1 sürümü ile 2.nesil iphone SE üzerinden sorunsuz açıyorum. Şuan yeni sürüm İOS 17 görünüyor ama güncellemedim.

1 Beğeni

Örnek olarka buna bağlanabiliyor musunuz?
Elma’nın dediğine göre:
Alıntı:

Farklı bir ağa bağlanma
Hücresel veri kullanarak www.apple.com gibi bir web sitesini yüklemeyi deneyin. Hücresel veriniz yoksa farklı bir Wi-Fi ağına bağlanın ve ardından web sitesini yükleyin.

VPN (Sanal Özel Ağ) kullanıyorsanız VPN ayarlarınızı kontrol edin. VPN’iniz açıksa, bazı uygulamalar veya web siteleri içeriğin yüklenmesini engelleyebilir.

Cihazınızı yeniden başlatın
Cihazınızı kapatın ve tekrar açın.

iPhone’unuzu yeniden başlatın

iPad’inizi yeniden başlatın

iPod touch’ınızı yeniden başlatın

Web sitesi verilerini temizle
Safari performansını artırmak için web sitesi verilerini zaman zaman temizleyebilirsiniz.

Safari> Ayarlar’a gidin.

Geçmişi ve Web Sitesi Verilerini Temizle’ye dokunun.

Onaylamak için Geçmişi ve Verileri Temizle’ye dokunun.

JavaScript’i açma
Henüz açık değilse JavaScript’i açın.

Ayarlar’> Safari > İleri Düzey’e gidin.

JavaScript özelliğini bulun.

JavaScript’i açmak için düğmeye dokunun.

Daha fazla yardım alın
Sorun devam ediyorsa ve yalnızca belirli bir web sitesini veya web sayfasını etkiliyorsa, Özel Geçiş’in açık olup olmadığını kontrol edin. Geçici olarak kapatabilirsiniz

Bing ile erişmek veya şunu yapmak çözmüş başkalarında.

Ayarlara ve safariye giderseniz, geçmişi ve web sitesi verilerini temizleyebilirsiniz. Ve benim için düzeltti!

1 Beğeni

Bu tür durumlarda her zaman ilk yapılması gereken sayfaya ait çerezleri ve kayıtlı verileri silmek.

4 Beğeni

ben de iphone 6s, sürüm 14.3 ten ulaşamıyorum 2-3 haftadır.

1 Beğeni

Discourse ve her turlu plugin/theme/extension son surume guncellenmis durumda. Yani bir sorun varsa ya Discourse altyapisinda ya da eklentilerden birinde. Daha onceki yillarda benzer sorunlar olmus ama guncel soruna rastlayamadim. Arastirip cozmeye calisacagim.

1 Beğeni

Buldum. Eski iOS surumleri icin destegi birakmis Discourse. Uzgunum. Ama iOS 12 gercekten cok eski. iOS 14.3 o kadar eski degil tabii ama guncel surum 17 oldu. Evet biliyorum yeni cikan iOSlar eski cihazlara yuklenemiyor, bu gercekten can sıkıcı ama acaba amac sadece yeni cihaz satmak mi cok emin degilim. Bir yazilimci olarak yeni donanimi desteklerken eski donanimi da halen dahil etmek bazen zor olabiliyor. Lafi uzattim farkindayim. Ozetle sanki bu konuda yapabilecegim bir sey yok gibi. Mumkun oldugunca yeni iOS surumlerine terfi etmekte fayda var. Gozum yine cozum arayisinda olacak tabii ama cok umitli degilim.

16 Ocakta su mesai yazmislar:

iOS 12, 13 and 14 devices will now be shown the basic HTML view. We continue to support iOS 15.7+.

3 Beğeni