Suunto Movescount Hakkında Soru

Merhabalar,

Sorum Ambit 3 Peak ile ilgili, benim movescount internet sitesindeki hesabımdaki takvimimde site üzerinden kayıt ettiğim bir idman programı var. Her girişimde mobil uygulamaya geçileceğine dair bildirim alıyorum, güzel, fakat mobil uygulamadaki takvimimde indirdiğim ve kayıt ettiğim program görünmüyor, böyle bir sorun ile karşılaşan var mı? Çok yüksek ihtimalle ben bir şeyleri yapmayı atlıyorum, yardım edebilen olursa sevinirim.

Selim

Mobil uygulama ile Suunto saati eşleştirip, uyarıları al (enable notifications) işaretli olup telefonun versiyonuna göre, telefondaki uygulamada movescount’u görüyor musunuz?

(iOS: Open Profile > Connect to other services and check if Movescount is there.
Android: Open Settings > Connect to other services and check if Movescount is there.)
Bu koşu verilerinin aktarımı için gördüğüm bir bilgi.Belki antreman planı verileri de bu şekilde aktarılır.
Koşu verileri aktarıldı ve antreman planı aktarılmadıysa belirtirsiniz.
Kaynak:https://www.suunto.com/Support/faq-articles/movescount/how-do-i-transfer-my-move-history-from-suunto-movescount-to-suunto-app/

Not:

2 Beğeni

İdman programından kastettiğiniz, ben 8 hafta boyunca haftada 3 gün şu mesafe şu tempo koşacağım seklinde kendi belirlediğiniz bir program mi?Saat 7 günlük planı otomatik olarak müdehale ettirmeden oluşturmaktaymış.
https://www.suunto.com/Support/faq-articles/suunto-3/how-is-my-training-plan-created/

Suunto’nun saatler, programlar vb konusunda birçok değerli bilgi paylaşan @cagatay.ulusoy şubat 2020’de demiş ki :

2 Beğeni

@fatihboyaci dostum bazen senin bot veya bir çeşit forum AI olduğunu düşünüyorum :smiley:

3 Beğeni

Fatih Bey merhabalar,

İlk mesajınızda bahsettiğiniz bildirim ayarlarım açık ve mobil aplikasyon movescount ile senkronize.

Antrenman programı kendi yaptığım değil fakat web sitesi üzerinden sporunuzu ve “seviyenizi” belirleyip hazırlara ulaşabilmek mümkün, ben de onlar arasından seçtim. Sitede calendar başlığı altında şahane konpakt biçimde görebiliyorum bu planı. Ve dediğiniz gibi, koşu verilerim sorunsuz aktarılıyor fakat takvim hala mobilde boş… ekran görüntüsü paylaşacağım birazdan. Çok teşekkürler.

Selim

1 Beğeni

Web sitesinde bahsettiğim takvim ve önceden yapılmış hazır vaziyette kendi takvimime eklediğim programın görüntüsü.

1 Beğeni

Sanırım app üzerinde takvim yada planlayıcı yok. Bazı şikayetler bu nedenle var, eğer app’a ek özellik gelmediyse. Telefondaki uygulama üzerinde, menülerde bu konuda birşeyler var mı bakılabilir (20 Şubat’taki yazıda da olmadığı belirtilmişti).
Başka bir planlayıcı gerekirse forumda yazmakta:

1 Beğeni