Stratos 3 ü deneyen var mı?

Merhabalar ,
Güzel sözleriniz, dileğiniz için teşekkür ederim.

Aslında belirttiğiniz özelliği ürünü almadan önce ürün tanıtımında okumuştum, yanlış hatırlamıyorsam Amazfit’in kendi sitesinde olduğunu belirtmişlerdi. Ancak ayarları kurcalarken bu özelliğe rastlamadım. Ben de çoğu kişi gibi kullanım kılavuzuna hiç bakmadan kullanmaya başladım :slight_smile: . Bi incelemekte fayda var. Fırsat bulduğumda inceleyerek, yazdığım incelemeyi güncelleyeceğim. Sizi de bilgilendireceğim.

iyi günler dilerim.

Edit:

Ürün tanıtımında okuduğumu belirttiğim ve sizin bahsettiğiniz özellik sadece patika koşusu, tırmanma ve hiking spor aktivitelerinde mevcut. Aşağıda kullanım kılavuzundan ilgili yerin ekran görüntüsünü de paylaşıyorum.

Normal koşu ayarlarında ise ekranda gözükmesi istenen data sayısı, hangi aralıklarda uyarması istendiği gibi ayarlar mevcut. Ayrıntılı bilgi için aşağıda kullanım kılavuzu linkini de paylaşıyorum, gayet güzel ve sade şekilde açıklanmış.
kullanım kılavuzu

image

3 Beğeni

Arkadaşlar selam,
Stratos 3’ün Amazon yorumlarında 9 aydan sonra bozulduğu, gps ve nabız ölçümlerinin sapmaya başladığından bahsedilmiş. Uzun kullanımda böyle bir sorun yaşayan var mı? Amazfit stratos 3 ve Trex arasında kaldım. Malesef fr245 için biçilen fiyatı yüksek buluyorum. Yoksa garmine yönelirdim. :frowning:

1 Beğeni