Spx Dagyenice Ultra 2022

Bu sene 3. duzenlenen Dagyenice Ultra da yine her sey cok guzeldi, yine cok kaliteli bir organizasyon oldu.
Osman Argat ve ekibi cok guzel is cikariyorlar.
Ilk sene 13K da yarismis ve tam kosarak zevkini aldigim organizasyonda 2.sene bir ust parkura cikip 32K kostum. Ancak 20K ya kadar cok hizli gelmeye calisip enerjimi dengeli kullanmadigim icin 28K daki tirmanista patlamistim. Bu sene istedigim gibi kosamadigim 32K parkuruna tekrar kaydoldum ve amacim tam anlamiyla kendi kriterlerime gore kosmus olmakti. Cok cok kendimi zorlamadan ama kosmayi da birakmadan (arada sicaktan bunalma durumlari haric) 28K ya kadar gelip yokusu durmadan cikmayi basardim ve bir onceki sene kadar da yipranmis degildim. Sonucta 10dk daha erken bitirmis oldum.
Ilk organizasyon da guzeldi ancak her sene ayri bir seviye yukseliyor ve daha kaliteli oluyor.
Kosu sonrasi ikramlar, soguk icecekler, corba, yemek cok guzeldi. Cekilis yapildi ve ana sponsorlardan bir tanesi Klima hediyesi verdi:) Garmin saat, kosu yelekleri, boom hoparlor…bir suru hediye verildi.
Bana cikmasa da olmasi ve boyle bir dusunce ve organizasyon yapilmasi takdire sayan.
Emegi gecen tum ekibe ve yoneticilerine teker teker tesekkurler.
Bu sene kampli yaptik kosuyu arkadaslar ile.
Dagyenice golu etrafinda kamp bir baska guzelmis.
Seneye kesin kamp atmak lazim :v:

7 Beğeni