Spor ve outdoor saat tavsiyesi

Bu forumda yeni sayılırım uzun süredir üye olmadan birçok konuyu okudum ama aklım karıştı yeni bir saat alma hevesim var kullanım amacım koşu crossfit birde en önemli kriter arazi de beni kaybetmeden doğa yürüyüşü kamp vs yapabilmek GPS benim için önemli askeri grid sistemi de olursa içeriğine harita atabilmek vs önceliğim görüntüsü de kısmen önemli benim için sivil veya üniforma ilede güzel durursa iyi olur

Aklımda fenix 5 x veya 6 x ,forerunner 945 garmin var bunların üzerine odaklanmış durumdayım amazfit stratos 3 belki suunto çok beğenmedim

1 Beğeni

sanırım eylül’ün ilk yarısında garmin’in yeni ürün tanıtacağı bir event’i var…eski modellerin fiyatlarında düşüş olabilir isterseniz o tarihi bekleyin…

Evet şuan sadece inceleme ve karar aşamasındayim saati almama bir süre var ve fiyatların düşmesini bekliyorum gerçi kur vs ama ikinci elde tercihim olabilir

Forerunner 945 kullanıyorum, saati Türkiye’ye ilk geldiği zamanlarda aldım. Konu başlığını görünce merak edip güncel fiyatına baktım. Aldığım fiyat ile bugünkü fiyatı arasında 892 TL fiyat farkı var. Ayrıca hesap ettiğim bugünkü rakamında da %12 indirim görünüyor. Elcobilmarket üzerinden almıştım, fiyat karşılaştırmasını aynı site üzerinden yaptım.
Bilgi amaçlı paylaştım.

2 Beğeni

Peki outdoor GPS ve spor için tavsiye eder misiniz gördüğünüz eksiklikler var mı kasa bildiğim kadarıyla plastik metal değil görüntü ve kalite olarak bir olumsuzluğu oldu mu

Koşu, bisiklet ve yüzmede kullanıyorum ağırlıklı olarak, beklentimi karşıladığı için bir sorunum yok saatle ilgili. Rota oluşturup saate yükleme ve rotayı takip etme sorunsuz ve kolay. Pil ömrü olarak ultra maratonları düşünerek bu saati seçmiştim. Herhangi bir şikayetim yok tavsiye ederim.

2 Beğeni