Spartathlon 2019

Akilalmaz yaris bizler uyurken devam ediyordu
Cumartesi sabah 7 itibariyle Aykut 185.km de.Mert ve Aytug 175. Km’de bomba gibi ilerliyorlar.En kritik bolum olan dag etabi gecildi Yarisin dogasi geregi olagan sorunlari disinda sorun yok destek ekipleri yorgun ama mutlu.

7 Beğeni

Gerçekten inanılmaz bi yarış!.. CP60… 50 km kalmış.

Macar Tamas sabah 6:29:32 de bitirmiş.

2 Beğeni

Ben bu sene için Zach Bitter’den bir süpriz bekliyordum ama yarışı CP38’de bırakmış

1 Beğeni

Sabah uyanır uyanmaz hemen ne durumdalar acaba diye merak edip forumu açtım. Bilgiler için teşekkürler. 3’lü finish fotosuna az kaldı inşallah.

2 Beğeni

Serdar aslanlarımızın durumu nasıl? Son km’ler artık.

Şu an 206 km de destek ekibi Mert ve Aytuğ’u bekliyorlar. Aykut tecrübesini ortaya koyarak görece yavaş başlayıp giderek hızlanan tempo da biraz daha önde ilerliyor.(Şu an 212 den ayrıldı ) Açıkçası bana gelen bazı fotolarda endişelenmedim değil.Sanki sonra ki istasyona ulaşamazlar diye ama sürekli küllerinden doğan Simurg gibi beni şaşırtarak modern zamanların Spartaküsleri bomba gibi ilerliyor. 206 km nin fotolarını paylaşırım.

8 Beğeni

206 km de Mert ve Aytuğ . Artık doğal olarak zorlanmalar başladı . 1 gece atlatıp 29 saate yaklaştılar.
Bu da İstasyondan ayrıldıktan sonra

5 Beğeni

Hava bugünde beklenenden sıcakmış ve önceki yarışta da Mert’in destek ekibi aynı ortak arkadaşımızdı. Dediğine göre bu yıl bırakan ve sıcaktan sorun yaşayan çok daha fazlaymış. Ancak tabii ki yarış sonrası objektif değerlendirme yapabiliriz. Şu an sıcaktan veya veya artık başka sebeplerden Aytuğ ve Mert Cuttoff limitlerine yakın ilerliyorlar ama gelen en önemli bilgi moraller çok iyi .

4 Beğeni

Biraz önce canlı yayında CP65 (212.3km) e bakarken karşılaştım ^^
[Mert Derman]#78 - [Aytug Celikbas]#186

image

[Aykut Celikbas] #156 - CP69(226.7km) 12:44:22

8 Beğeni

223 .km den bir kare . Destek ekibi Mert ve Aytuğ’u bekliyor. Bu kare aslında yarışta ki bana göre asıl zorluklardan önemli bir tanesi .O an yarış rotasında rutin hayat devam ederken sen sadece kendi hedefine odaklanmak zorundasın. Malum bir çok yarış trafiğe kapalı alanda gerçekleştirilir böyle bir ortamda istemeseniz de havaya girersiniz. Hele ki yurt dışı maratonlarında ki seyirci desteğiyle maraton bile koşulur ama burası çok farklı

4 Beğeni

Hadi aslanlar az kaldı…

1 Beğeni

Aykut Finish teki o heykele kiminle dans ettiğini az sonra göstermek üzere Mert ve Aytuğ 223 den böyle dipdiri ayrıldılar .Artık çok büyük sorun olmazsa bu yıl 3 Türk finisherımız olacak.
Mert sanki yeni başlamış gibi :wink:

:grinning::grinning:

6 Beğeni

Mert sanki koşuya yeni başlıyormuş gibi poz vermiş. Aytuğ da müthiş strateji yapmış helal olsun. Aykut’u da tebrik ederim şimdiden. Müthiş bir başarı.

3 Beğeni

Aykut bitirmek üzere ;Şu link çalışıyor açılması az zaman alıyor .

Aykut şu an bitirdi: :muscle::pray::clap:

4 Beğeni

Aykut helal sana

10 Beğeni

Üstad tebrik ediyorum…

Heyecanla Aytuğ ve Mert’i de bekliyoruz…Onlinee:upside_down_face:

Heyecanla izledik, tebrikler @aykutc :clap::clap::clap:

Destek ekibi şu an 236. km ye geçti Mert ve Aytuğ’u 16 ;00-16;30 arasında bekliyorlar .Sonrasında kalan 10 km yi de tahminen 1 saatte alabilirlerse yaklaşık saat 17;15’ den itibaren finishlerini canlı izleyebiliriz. Tabii ki artık çoook uzun bir yarışın sonları olduğu olduğu için tahminde bulunmak zor ama aşağı yukarı durum böyle. Canlı finish için alarmları kurun derim:grinning:

3 Beğeni