Soundpeats s5 trw kancalı kulaklık

Altı yedi ay önce koşuya başladım düzenli düzensiz ilerlemeye çalışıyorum bu süreçte malzeme konusunda beni en gıcık eden kulaklıklar oldu edifire x3 kulaklıklarim mevcuttu ancak koşuda ya düşüyorlar yada sürekli elimle düzeltmek zorunda bırakıyorlardi bende kancalı bir model almaya karar verdim uzun araştırmalar sonunda uygun fiyata işimi görecegine ikna olduğum soundpeats s5 modelini aldım benim gibi arayış içinde olanlara belki yardım eder diye kısaca tanıtmak istiyorum cihazı

Cihaz kancalı bir model bu nedenle kulaktan düşme olmuyor kulağa oturma durumuda yeterli qcy nin kancalı modeli tam oturmuyor yorumları vardı bunda öyle bir şey yok

Ses kalitesi müzigi sadece koşu ve spor esnasında birde arabada dinleyen biri için yeterli

Ses yüksekliği ilk aldığımda telefon sesini son ses yapmama rağmen düşük gelmişti ancak kulaklık sağ dokunmatigine tek tık yapınca yükseliyor sol tarafla düşürülüyor

Önceki sonraki şarkı durdurma çağrı cevplama vs mevcut fakat kitapçığından bir bakmak lazım ilk alınca yoksa biraz uğraştırıyor hangisi hangisi diye alışınca sorun olmuyor

İpx7 sertifika mevcut şarj kutusu typ c ile şarj oluyor ancak cepte taşımak için vs oldukça büyük ben yalnızca spor için kullandığımdan sorun olmuyor

4-5 saat kulaklık çalma süresi mevcut şarj kutusu ile 20 saat civarında

Genel anlamda ben memnun kaldım amazondan aldım ürünü 290 civarında bir meblağa mal oldu suan biraz daha yüksek sanırım

6 Beğeni