Sitede karşılaşılan hatalar

Lütfen sitede karşılaştığınız hataları bu başlık altında paylaşın. Ekip olarak takip edip hızla düzeltmeye çalışacağız.

Karşılaştığınız hata dil hatasıysa, yani Türkçe değil İngilizce terimler gördüyseniz onu kendine özel başlık altında paylaşmanızı tercih ederiz.

Bu konu global olarak iğnelendi. Kendi kategorisinde ve tüm konular listesinde en üst sırada görüntülenecek. Bir ekip üyesi herkes için iğneyi kaldırabilir ya da her kullanıcı kendisi için iğneyi kaldırabilir.

Bu konunun iğnesi kaldırıldı. Artık kendi kategorisinde en üstte görüntülenmeyecek.

Bu konu olarak iğnelendi. Kendi kategorisinde en üst sırada görüntülenecek. Bir ekip üyesi herkes için iğneyi kaldırabilir ya da her kullanıcı kendisi için iğneyi kaldırabilir.

Ben dunden beri ufak bir sorun yaşıyorum. Başka kimsede var mı yoksa bana özgü mü diye öğrenmek için buraya yazıyorum.

Çok mesajlı konulara (hangi kafa feneri, son maratonu hangi ayakkabıyla koştunuz vs. ) tıkladıgımda en alttaki mesaj bir turlu yuklenmiyor. Sonra aynı konuya biri daha mesaj atınca bu sefer o son mesaj yuklenmliyor ama ondan once okuyamadıgım mesaj artık yukleniyor.

Bu sorun Chrome’da var. Firefox ile denediğimde sorun yok. Başkasında da aynı problem varsa lütfen bildirsin.

Konu başlıklarına baktığımda dağınıklık söz konusu gibi ilerleyen günlerde kaos halini alabilir. Örnek vermek gerekirse kafa feneri bir başlık olmamalı ekipman altında bir alt başlık olmalı ve diğer konularda böyle ana başlıklar altında olmalı. Ana başlıklar (root directory) moderatör tarafından açılabilmeli vb. vb. Daha yeniyim fazla aksiyonum olmadı yanlış algılamış da olabilirim kolay gelsin.

Sizin ana başlık olarak söz ettiğiniz şey “Kategoriler” olarak mevcut. Örnekteki “kafa feneri” konusu “Malzeme” kategorisi altında. Üstte sol köşede kategori seçip o kategorideki başlıklara erişebilirsiniz…

Evet şimdi farkettim, tekrar inceleyim, teşekkürler.

Kategori açıklamasında yazım hatası bulunmakta:
Diğer Sporlar
Koşu ve koşmak dışında da sporlarla uğraşıyoruz. Koşu dışındaki sporlarlar ilgili her türlü konu bu kategori altında paylaşılır.

1 Beğeni

Selamlar,
Bir konuyu yer işaretlerine ekleyince buton’un texti css class adı olarak değişiyor.Bilginize

1 Beğeni

Kullanıcı ayarlarına girilince engellenen kullanıcılar için css class ismi kalmış görünüyor

Buradan tıklayınca

Bu sayfadaki işaretli yer