Satılık Under Armour Run Tall Graphic Short Sleeve Run Top L Beden Koşu Tişörtü

koşu

Semih 05356602404

Ürün sıfırdır ve hiç kullanılmamıştır. Koşu tişörtüdür ve L bedendir. Gayet kaliteli ve teri üzerinizden uzaklaştıran kumaşa sahiptir. Tişörtün materyali %80 polyester %20 elastan şeklindedir. Ürün yurtdışından wiggle üzerinden satın alınmış olup orjinal üründür ve faturası mevcuttur. Beden büyük geldiği için satıyorum. O yüzden bana geliş fiyatı olan kargo ve gümrük vergisi dahil toplam bedel olarak 150₺ istiyorum. Lütfen pazarlık etmeyin. Alıcı ödemeli kargo ile gönderilebilir veya Maltepede elden teslim edilebilir.

UA Microthread teknolojisine sahip olan Under Armor Run Uzun Boylu Grafik Kısa Kollu Run Top, terleme ya da emmeden süper hızlı kurur. Bir nem yönetim sistemi, egzersiz boyunca kuru kalmanızı sağlamak için aşırı nemi cildinizden uzaklaştırır, 4 yönlü streç kumaş yapısı ise tam hareket özgürlüğü sağlar. Hangi etkinliği yaptığınız önemli değildir, sizi korumak için düşürülmüş bir etekle tasarlanmıştır. Kumaştaki UA Microthread teknolojisi daha hızlı kurur, size yapışmaz, sürtünmez ve ter emmez Malzeme fitilleri terler ve çok hızlı kururlar 4-yollu streç yapı her yöne daha iyi hareket eder Daha fazla kapsama için düşürülmüş etek

İsteyene detaylı resim gönderebilirim.

Ürünü şu linkten inceleyebilirsiniz.
https://www.wiggle.com/under-armour-run-tall-graphic-short-sleeve-run-top/

0 Likes