Satılık Temiz Çantalar

Herkese merhaba elimde ultraspire markasının çantaları mevcut ben aynı modellerden şuan da kullanıyorum ve memnunum ancak her iki modeldende elimde mevcut olduğu için bunlar ihtiyaç fazlası durumda. Bu sporu yapan kişilere ulaşması beni memnun eder.

daha detaylı bilgi için modellerini yazayım araştırmanı kolaylaşsın;
Bi tanesi ultraspire epic red diğeri ultraspire titan blue 2.0

kırmızı olan 25L mavi olan 12L

fiyatlarda kırmızı için 2000 mavi için 1200 düşünüyorum almak isteyene yardımcı olmaya çalışırım fiyatlar bu foruma özeldir.

mavi çantayı takım için almak isterseniz kendi kullandığım hariç elimde olan hepsini uygun fiyata bırakabilirim.

ayrıca kenarda denk geldiğim bel çantaları(hediye edilecek) ve alpha 2.0 sıvı alım çantası var.

Alpha 2.0 Sıvı Alım Çantası

Bel Çantaları Kargoya Verildii

Kuytu köşede unuttuğum bel çantalarına denk geldim.

fotoğrafta bedenini çektim her iki çantada SM lastiğine ek atıp kendi belinize göre çözüm üretebilirsiniz.
bu çantalar satılık değildir. kargo ücretini karşılayana direk gönderebilirim.

bel çantalarını forumdan @ominal kullanıcısına kargoladım. Güzel günlerde kullanılmasını diliyorum.

1 Beğeni

Çok teşekkür ediyorum :100:

Speedgoat Bel Çantası

kendim de bir tanesini kullanmaya yeni başladım kullanımı gayet rahat sadece alışkın olmadığım için arada rahatsız ediyor. Gerçek amacına uygun spor için ihtiyacı olan birinin almasını çok isterim o yüzden foruma özel indirim vardır ilan fiyatı forum dışı.